Today! 1 Exam Trainer PEARSON

,

Today! 1 Exam Trainer PEARSON

,

 • Producent: Pearson Central Europe
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788378824152
 • Ilość stron: 48
 • Format: 21x30 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 13,00 PLN
Nasza cena 12,09 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 13,00 PLN
Nasza cena 12,09 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Today! to nowoczesna czteroczęściowa seria dla klas 4-6 szkoły podstawowej, która rozwija umiejętność naturalnej komunikacji, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby ucznia. Kurs gwarantuje solidne przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty

Szczegóły

Tytuł: Today! 1 Exam Trainer PEARSON

Autor: Kate Wakeman, Bartosz Michałowski

Producent: Pearson Central Europe

ISBN: 9788378824152

Rok produkcji: 2015

Ilość stron: 48

Format: 21x30 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kate Wakeman, Bartosz Michałowski (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×