Tiger 1 Zeszyt ćwiczeń do wersji wieloletniej Szkoła podstawowa

, ,

Książka

Tiger 1 Zeszyt ćwiczeń do wersji wieloletniej
Szkoła podstawowa

, ,

 • Wydawnictwo: Macmillan
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788376214634
 • Ilość stron: 92
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 25,80 PLN
Nasza cena 21,01 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 25,80 PLN
Nasza cena 21,01 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wieloletnia książka ucznia Tiger ożywa w rękach dzieci i pomaga utrwalać nowy materiał językowy, wykorzystując ich nieograniczoną wyobraźnię. Główny bohater serii, sympatyczny tygrys, wprowadza uczniów w świat języka angielskiego m.in. za pomocą wciągających historyjek, które nie tylko uczą języka, ale kładą również nacisk na naukę kultury osobistej i wartości, takich jak pomaganie rodzinie i przyjaciołom oraz uczciwość.

Wieloletnie wydanie serii podręczników Tiger, autorstwa Carol Read to idealne rozwiązanie dla nauczycieli, którzy pracują z dużymi i zróżnicowanymi grupami uczniów. Dzięki szczegółowym wskazówkom zawartym w Książce nauczyciela wszystkie dzieci mogą pracować nad ćwiczeniami jednocześnie, a nauczyciel może zachować kontrolę nad całą klasą. Tiger to również jedyny kurs zawierający wskazówki do pracy z uczniami dysfunkcyjnymi, które dostępne są w Classroom Management Guide.


Szczegóły

Tytuł: Tiger 1 Zeszyt ćwiczeń do wersji wieloletniej

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Autor: Read Carol, Ormerod Mark, Kondro Magdalena

Wydawnictwo: Macmillan

ISBN: 9788376214634

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Język angielski

Języki: polski, angielski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 92

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.452 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×