Bugs World 1A WB MACMILLAN

,

Podręcznik

Bugs World 1A WB MACMILLAN

,

 • Producent: Macmillan
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788376216683
 • Ilość stron: 72
 • Format: 21x29,5 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
poniedziałek (2018-11-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,30 PLN
Nasza cena 20,92 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,30 PLN
Nasza cena 20,92 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bugs World w uporządkowany i przemyślany sposób realizuje wszystkie założenia Nowej Podstawy Programowej i pozwala nauczycielowi indywidualizować tok kształcenia oraz wprowadzać ten sam materiał językowy zarówno w klasach, w których większość dzieci opanowała już umiejętność czytaniai pisania, jak i w tych, w których dzieci dopiero doskonalą te sprawności. Część trzecia podręcznika wyrównuje zdobyte przez dzieci umiejętności oraz pozwala wprzyjaznym tempie oswajać je z pracą nad językiem. Zastosowanie trzech zeszytów ćwiczeń (A z elementami pisania, B bez elementów pisania i C łączącego materiał z zeszytów A i B) w klasie pierwszej to unikatowe i jedyne tego typu rozwiązaniena polskim rynku, które pozwala bardziej skoncentrować się na dziecku, jego możliwościach i indywidualnym tempie rozwoju.

Szczegóły

Tytuł: Bugs World 1A WB MACMILLAN

Autor: Carol Read, Ana Soberon

Producent: Macmillan

ISBN: 9788376216683

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Język angielski

Rok produkcji: 2015

Ilość stron: 72

Format: 21x29,5 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×