Mini-rozmówki ukraińskie

Mini-rozmówki ukraińskie

 • Producent: Wiedza Powszechna
 • Rok produkcji: 2006
 • ISBN: 9788321409108
 • Ilość stron: 160
 • Format: 11x15 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 15,65 PLN
Nasza cena 9,90 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,65 PLN
Nasza cena 9,90 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Minirozmówki ukraińskie stanowią doraźną pomoc językową dla osób wyjeżdżających na Ukrainę. Zawierają podstawowy zasób pytań i odpowiedzi, zwrotów i wyrażeń umożliwijących porozumiewanie się w elementarnym zakresie w typowych sytuacjach związanych z wyjazdem i pobytem u naszych wschodnich sąsiadów.W rozmówkach można również znależć nieco informacji dotyczacych realiów Ukrainy,jak np..klimatu, kuchni itp..

Szczegóły

Tytuł: Mini-rozmówki ukraińskie

Autor: Tatiana Hołyńska

Producent: Wiedza Powszechna

ISBN: 9788321409108

Rok produkcji: 2006

Ilość stron: 160

Format: 11x15 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Tatiana Hołyńska (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×