Tarantula Klops i Herkules

Książka

Tarantula Klops i Herkules

 • Wydawnictwo: Wilga
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788328025387
 • Ilość stron: 360
 • Format: 13.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (środa 2017-11-22)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,90 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 18,90 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowe wydanie znakomitej książki dla dzieci z ilustracjami autorki!

Prowincjonalne miasteczko i grupa dzieciaków, które mogą dokonać rzeczy niezwykłych. Rzecz dotyczy autentycznego skarbu kolekcji jaj Faberge. Intryga zaczyna się od banalnej podmiany widokówek, aby rozwinąć się w aferę sięgającą czasów cara Mikołaja. Barwna galeria postaci: od zdolnego rudego informatyka Karola, poprzez słodką Barbie Bellę niezbyt rozsądną, za to kochliwą, aż po tytułową Tarantulę (Natalię Taran), zbuntowaną pankówę sprytną i inteligentną. Paletę tę uzupełnia Mietek, przedstawiciel tzw. trudnej młodzieży, oraz pies o wyglądzie nietoperza Herkules, który swoje imię zawdzięcza bohaterowi powieści Agaty Christie Poirot. Akcja powieści toczy się wartko. A narracja prowadzona jest z humorem.


Szczegóły

Tytuł: Tarantula Klops i Herkules

Autor: Olech Joanna

Wydawnictwo: Wilga

ISBN: 9788328025387

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 360

Format: 13.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.42 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl