Jak małpka Florek nauczyła się grzeczności

Książka

Jak małpka Florek nauczyła się grzeczności

 • Wydawnictwo: Adamada
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788374206181
 • Ilość stron: 26
 • Format: 22.0x22.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 18,90 PLN
Nasza cena 10,89 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 18,90 PLN
Nasza cena 10,89 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Florek to niezły gagatek. Nie zasłania buzi, kiedy kaszle i ziewa, pluje (a fe!), nie mówi przepraszam, a jego małpie figle zamiast rozśmieszać, sprawiają innym przykrość. Nic dziwnego, że jako jedyny mieszkaniec dżungli nie zostaje zaproszony na urodziny gazeli.
Czy żyrafie Paulinie uda się nauczyć małpkę grzeczności

Seria Szkółka Dobrych Manier to zabawne i pożyteczne historyjki dla dzieci, które nie zawsze potrafią się dobrze zachować, nie wiedzą, jak dbać o środowisko, bywają nieuważne i nie przestrzegają zasad higieny.


Szczegóły

Tytuł: Jak małpka Florek nauczyła się grzeczności

Autor: Heymans Adrienne

Wydawnictwo: Adamada

Seria: SZKÓŁKA DOBRYCH MANIER

ISBN: 9788374206181

Tłumacz: Iwona Janczy

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 26

Format: 22.0x22.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.31 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl