Przebudzenie

Książka

Przebudzenie

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 45,60 PLN
Nasza cena 41,46 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 45,60 PLN
Nasza cena 41,46 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Przebudzenie

W niespełna rok po zakończeniu działalności `Budki Suflera`, spektakularnym sukcesie występu zespołu na 20 Przystanku Woodstock, utytułowany artysta, posiadający jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów na Polskiej scenie, Krzysztof Cugowski nie zamierza udać się na rockową emeryturę.
Dowodem na to jest nowy solowy album, pod znamiennym tytułem `Przebudzenie`. To piąty solowy krążek w dyskografii wokalisty, ale w zasadzie trzeci z materiałem premierowym po ponad 30-letniej przerwie. Spotkanie z młodym, utalentowanym pochodzącym z Wrocławia pianistą, kompozytorem i producentem muzycznym, Stefanem Gąsieńcem zaowocowało stworzeniem płyty `Przebudzenie`.
Ten album to zbiór solidnych rockowych kompozycji, opartych o mocne scenicznie i ładne estetycznie, popowe aranże. Album ma długość klasycznego zestawu 10 piosenek, nie przekraczającego 45 minut. Tak jak kiedyś, gdy muzyka była tworzona z myślą o umieszczeniu jej na czarnej płycie winylowej. Taki dobór materiału muzycznego spowodował, że nie ma tu miejsca na piosenki przypadkowe.
Mocną strona `Przebudzenia` są niebanalne teksty, nad wyraz aktualne i traktujące o naszej rzeczywistości, napisane przez kilku profesjonalnych tekściarzy. Nie są to typowe teksty piosenek popowych, raczej ocierają się o formułę protest songów. Są dojrzałą analizą tego co nas otacza i dotyczy na co dzień, idealnie pasującą do emploi wokalisty.
Wśród zaproszonych do współpracy muzyków znalazły się m.in. takie postacie jak: perkusista Bryan Mantia znany z współpracy z Guns`N`Roses, Primus, Tomem Waitsem czy Godflesh, gitarzysta Michael Ripoll - uznany kompozytor muzyki filmowej, czeski perkusista, gitarzysta i kompozytor Lukáš Pavlík, który komponuje dla Ewy Farnej czy młody utalentowany gitarzysta Szymon Chudy.


Szczegóły: Przebudzenie

Nazwa: Przebudzenie
Wydawnictwo: Universal Music Polska
Kod paskowy: 5907996080540
Waga: 0.072 kg


Recenzje: Przebudzenie

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: