Talisman: Digital Edition

Książka

Talisman: Digital Edition

  • Wydawnictwo: Nomad Games
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788364254680
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 9,60 PLN
Nasza cena 8,79 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 9,60 PLN
Nasza cena 8,79 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Talisman: Digital Edition

Talisman: Digital Edition to gra stworzona na bazie gry planszowej Talisman (w Polsce znanej z pierwszej edycji jako Magia i Miecz). Wersja cyfrowa opiera się na poprawionej czwartej edycji planszowego systemu Talisman z grudnia 2008 roku, za którą odpowiada firma Fantasy Flight Games.
Akcja gry toczy się wokół poszukiwań Korony Władzy, której właściciel może stać się władcą całego świata. Droga do celu wiedzie przez rozmaite krainy, a aby zdobyć koronę władzy trzeba zmierzyć się z rozmaitymi potworami, zgromadzić odpowiednie siły i sprzymierzeńców oraz wyprzedzić przeciwników.
W trakcie rozgrywki gracz wciela się w jednego z 14 bohaterów, którzy dzielą się na różne typy postaci (między innymi: mag, rycerz, druid i złodziej). Każda z postaci ma różne umiejętności, uzbrojenie i możliwości bojowe.
CECHY GRY:
TALISMAN PROLOGUE – DLA JEDNEGO GRACZA
Mityczny świat smoków i magii, pełen czarów i potworów. Dzięki wielu wymagającym zadaniom Talisman Prologue pozwala graczom szybko poznać naturę każdego Poszukiwacza oraz planszę. Talisman Prologue jest strategiczną grą RPG dla jednego gracza, która bazuje na zasadach gry planszowej Talisman.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DLA WIELU GRACZY
Przejmij kontrolę nad jedną z 14 wyjątkowych postaci – od bohaterskiego Wojownika po potężną Czarownicę. Stawaj do walk i podróżuj przez niebezpieczne krainy, aby jako pierwszy z graczy dotrzeć do Korony Władzy, magicznego artefaktu zdolnego zniszczyć wszystkich przeciwników i czyniącego właściciela prawdziwym władcą królestwa. Talisman w wersji dla wielu graczy bazuje na zasadach czwartego, poprawionego wydania gry i jest dokładnym odwzorowaniem wersji planszowej.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DODATEK: ŻNIWIARZ
Czy jesteś gotowy, by spojrzeć w oczy śmierci? Poczuj nieziemski chłód, który wkrada się w powietrze. Na całą krainę spadł mrok, bo śmierć postanowiła ją odwiedzić osobiście. Zmierz się z zadaniami czując na plecach niebezpieczny oddech Ponurego Żniwiarza, który śledzi Twój każdy ruch. Dodatek: Żniwiarz zawiera 4 nowe postacie, 90 nowych kart Przygód, 26 nowych kart Zaklęć, 12 kart Talizmanów oraz postać Ponurego Żniwiarza.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DODATEK: POSTAĆ EGZORCYSTY
Postać Egzorcysty ma moc przeganiania Złych Duchów. Egzorcysta rozpoczyna grę posiadając jedno Zaklęcie, ale za każdego Ducha pokonanego w walce psychicznej otrzymuje jedno dodatkowe zaklęcie (jeśli pozwalają mu na to zasoby mocy). Może też niszczyć Duchy automatycznie. W takim przypadku nie otrzymuje Zaklęcia i nie może zachować karty trofeum Ducha. Egzorcysta może też badając przedmiot, którego nie mogą posiadać Dobrzy Poszukiwacze, podnieść go i zniszczyć.


Szczegóły: Talisman: Digital Edition

Tytuł: Talisman: Digital Edition
Wydawnictwo: Nomad Games
ISBN: 9788364254680
Rok wydania: 2014
Waga: 0.16 kg


Recenzje: Talisman: Digital Edition

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: