Talisman: Digital Edition

Książka

Talisman: Digital Edition

  • Wydawnictwo: Nomad Games
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788364254680
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 9,60 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,60 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Talisman: Digital Edition to gra stworzona na bazie gry planszowej Talisman (w Polsce znanej z pierwszej edycji jako Magia i Miecz). Wersja cyfrowa opiera się na poprawionej czwartej edycji planszowego systemu Talisman z grudnia 2008 roku, za którą odpowiada firma Fantasy Flight Games.
Akcja gry toczy się wokół poszukiwań Korony Władzy, której właściciel może stać się władcą całego świata. Droga do celu wiedzie przez rozmaite krainy, a aby zdobyć koronę władzy trzeba zmierzyć się z rozmaitymi potworami, zgromadzić odpowiednie siły i sprzymierzeńców oraz wyprzedzić przeciwników.
W trakcie rozgrywki gracz wciela się w jednego z 14 bohaterów, którzy dzielą się na różne typy postaci (między innymi: mag, rycerz, druid i złodziej). Każda z postaci ma różne umiejętności, uzbrojenie i możliwości bojowe.
CECHY GRY:
TALISMAN PROLOGUE – DLA JEDNEGO GRACZA
Mityczny świat smoków i magii, pełen czarów i potworów. Dzięki wielu wymagającym zadaniom Talisman Prologue pozwala graczom szybko poznać naturę każdego Poszukiwacza oraz planszę. Talisman Prologue jest strategiczną grą RPG dla jednego gracza, która bazuje na zasadach gry planszowej Talisman.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DLA WIELU GRACZY
Przejmij kontrolę nad jedną z 14 wyjątkowych postaci – od bohaterskiego Wojownika po potężną Czarownicę. Stawaj do walk i podróżuj przez niebezpieczne krainy, aby jako pierwszy z graczy dotrzeć do Korony Władzy, magicznego artefaktu zdolnego zniszczyć wszystkich przeciwników i czyniącego właściciela prawdziwym władcą królestwa. Talisman w wersji dla wielu graczy bazuje na zasadach czwartego, poprawionego wydania gry i jest dokładnym odwzorowaniem wersji planszowej.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DODATEK: ŻNIWIARZ
Czy jesteś gotowy, by spojrzeć w oczy śmierci? Poczuj nieziemski chłód, który wkrada się w powietrze. Na całą krainę spadł mrok, bo śmierć postanowiła ją odwiedzić osobiście. Zmierz się z zadaniami czując na plecach niebezpieczny oddech Ponurego Żniwiarza, który śledzi Twój każdy ruch. Dodatek: Żniwiarz zawiera 4 nowe postacie, 90 nowych kart Przygód, 26 nowych kart Zaklęć, 12 kart Talizmanów oraz postać Ponurego Żniwiarza.
TALISMAN: DIGITAL EDITION – DODATEK: POSTAĆ EGZORCYSTY
Postać Egzorcysty ma moc przeganiania Złych Duchów. Egzorcysta rozpoczyna grę posiadając jedno Zaklęcie, ale za każdego Ducha pokonanego w walce psychicznej otrzymuje jedno dodatkowe zaklęcie (jeśli pozwalają mu na to zasoby mocy). Może też niszczyć Duchy automatycznie. W takim przypadku nie otrzymuje Zaklęcia i nie może zachować karty trofeum Ducha. Egzorcysta może też badając przedmiot, którego nie mogą posiadać Dobrzy Poszukiwacze, podnieść go i zniszczyć.


Szczegóły

Tytuł: Talisman: Digital Edition

Wydawnictwo: Nomad Games

ISBN: 9788364254680

Rok wydania: 2014

Waga: 0.16 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×