Dziki ocean 3D (Blu-ray)

Książka

Dziki ocean 3D (Blu-ray)

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 60,57 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 60,57 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 5%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dziki Ocean 3D to zapierający dech w piersiach, pełen ekspresji unikalny spektakl, przedstawiający wędrówki żywych organizmów w swoim naturalnym środowisku. Zagłębiamy się w szalony podwodny świat rywalizacji o pokarm. W oceanie toczy się bowiem epicka walka o przeżycie, gdzie wieloryby, rekiny, delfiny, foki, ptaki morskie (głuptaki) i miliardy ryb ścierają się z najbardziej żarłocznym drapieżcą – człowiekiem.

Przepięknie zrealizowany na wodach Dzikiego Wybrzeża Afryki Południowej, dostosowany rytmem do życia lokalnej ludności Dziki ocean ukazuje gospodarcze i kulturowe znaczenie oceanu, jak również podkreśla wysiłek człowieka podejmowany w celu ochrony naszych bezcennych zasobów morskich.

Tu gdzie Afryka spotyka się z morzem…


Szczegóły

Nazwa: Dziki ocean 3D (Blu-ray)

Wydawnictwo: Universal

Kod paskowy: 5900058301706

Waga: 0.074 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×