FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA

Książka

FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA

  • Wydawnictwo: Wojciech Marzec
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788393121106
  • Ilość stron: 375
  • Format: 200 x 270 x 19
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 49,97 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 49,97 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA - MICHAEL LANGFORD. PHILIP ANDREWS

Trylogia stanowi pełne kompendium wiedzy fotograficznej. To jedno z najważniejszych wydawnictw z dziedziny fotografii na świecie. Została uznana przez New York Times za najlepsze jak dotąd kompendium wiedzy z dziedziny fotografii.

Fotografia według Langforda dla każdego, czyli jak robić świetne zdjęcia (6 światowe wydanie) jest jednym z tomów trylogii: Fotografia według Langforda.

Twój znajomy wspominał o „krótkim czasie” i „dużej przysłonie”, a ty udawałeś, że wiesz, o co chodzi? Słyszałeś o głębi ostrości, ale nie masz pojęcia, jak ją stosować? Byłeś przekonany, że im więcej megapikseli, tym lepiej, a tymczasem twój nowy kompakt z 15 MP i superzoomem robi gorsze zdjęcia niż stara lustrzanka z 5 MP? W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania stawiane przez wszystkich początkujących użytkowników aparatów fotograficznych.

Fotografia według Langforda dla każdego, czyli jak robić świetne zdjęcia to nie kolejna książka do fotografii – to podręcznik metodycznie wykładający zupełne podstawy fotografii zarówno tradycyjnej, jak i cyfrowej. Znajdziesz tu informacje o sprzęcie, jego funkcjach i ustawieniach – podstawowych i kreatywnych – oraz o oprawie, prezentacji i archiwizacji gotowych zdjęć. Wyjaśnione są tu również podstawowe procedury chemicznej i cyfrowej obróbki zdjęć. Podręcznik zawiera bogatą listę najczęstszych błędów fotografowania, podaje ich przyczyny oraz radzi, jak ich uniknąć lub naprawić. Ćwiczenia na końcu każdego rozdziału pomagają „ćwiczyć oko oraz nabyć i utrwalić poszczególne umiejętności.

Fotografia według Langforda dla każdego, czyli jak robić świetne zdjęcia to wydawnictwo przeznaczone zarówno dla osób, którzy chcą po prostu robić lepsze zdjęcia przyjaciół i rodziny, jak i tych, którzy planują zająć się fotografią na poważnie. Napisane jest bardzo przystępnym językiem, zrozumiałym nawet dla osób nieposiadających żadnej wiedzy fotograficznej. Kolejne pozycje z trylogii – Fotografia według Langforda dla fotografów, czyli jak opanować tę sztukę i Fotografia według Langforda dla mistrzów, czyli jak osiągnąć doskonałość – wprowadzą świeżo upieczonego fotografa w tajniki rzemiosła i sztuki fotograficznej.


Szczegóły: FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA - MICHAEL LANGFORD. PHILIP ANDREWS

Tytuł: FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA
Autor: MICHAEL LANGFORD. PHILIP ANDREWS
Wydawnictwo: Wojciech Marzec
Seria: -
ISBN: 9788393121106
Tłumacz: -
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 375
Format: 200 x 270 x 19
Oprawa: Miękka


Recenzje: FOTOGRAFIA WEDŁUG LANGFORDA DLA KAŻDEGO CZYLI JAK ROBIĆ ŚWIETNE ZDJĘCIA - MICHAEL LANGFORD. PHILIP ANDREWS

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×