Meine Deutschtour 3 Podręcznik + CD Gimnazjum

Podręcznik

Meine Deutschtour 3 Podręcznik + CD
Gimnazjum

 • Producent: Nowa Era
 • Rok produkcji: 2017
 • ISBN: 9788326720796
 • Ilość stron: 132
 • Format: 21.0x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 50,78 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 50,78 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

ćwiczy wszystkie sprawności językowe: pisanie, rozumienie tekstów czytanych, mówienie oraz rozumienie ze słuchu, ma bardzo przejrzystą budowę, zawiera następujące części: - Starter z ciekawymi informacjami o krajach niemieckojęzycznych, - 5 rozdziałów składających się z 6 lekcji, po każdym rozdziale znajdują się: - Dialogecke EXTRA! i Textecke EXTRA! dwie strony materiału poświęconego pracy z dialogiem i tekstem, ćwiczeniu i doskonaleniu umiejętności rozumienia, tworzenia i przetwarzania wypowiedzi oraz reagowania na nie, - Aktivwörterbuch aktywny słownik z wyrażeniami i zwrotami poznanymi w danym rozdziale, - Grammatik ist okay! powtórzenie materiału gramatycznego wprowadzonego w danym rozdziale, - Vor der Klassenarbeit syntetyczna informacja dla ucznia, co powinien wiedzieć po danym rozdziale, a przed ewentualnym testem czy klasówką sprawdzającą, przeprowadzonymi po nim.

Szczegóły

Tytuł: Meine Deutschtour 3 Podręcznik + CD

Podtytuł: Gimnazjum

Autor: Kościelniak-Walewska Ewa

Producent: Nowa Era

ISBN: 9788326720796

Kategoria: Podręczniki

Języki: polski, niemiecki

Rok produkcji: 2017

Ilość stron: 132

Format: 21.0x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.335 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×