Złoty tarot (karty + książka)

,

Złoty tarot (karty + książka)

,

 • Producent: Studio Astropsychologii
 • Rok produkcji: 2015
 • ISBN: 9788373777316
 • Ilość stron: 108
 • Format: 10x14 cm
 • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 89,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 89,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Talia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i maksymalnie wypełniona odpowiednią symboliką. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję.Złoty Tarot - bezcenna wróżba.W skład zestawu wchodzi talia 78 kart o wymiarach 9,1 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim.

Szczegóły

Tytuł: Złoty tarot (karty + książka)

Autor: Wróżbita Soleil, Magda Tarocistka

Producent: Studio Astropsychologii

ISBN: 9788373777316

Rok produkcji: 2015

Ilość stron: 108

Format: 10x14 cm

Oprawa: pudełko

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tarot to najpopularniejsza z talii do wróżenia. Powstały różne jej odmiany, jednak symbolika jest zazwyczaj ta sama. Tarot pomaga odpowiedzieć na pytania. Każdy może się nauczyć jego rozkładania. Talia to 78 kart, z czego 22 to Arkana Wielkie, a 56 – Arkana Małe. Ich rysunki pokazują pewne symbole, w których musimy doszukiwać się znaczenia.Złoty Tarot stworzony przez wróżbitę Soleila i tarocistkę Magdę to talia kart i podręcznik. Te dwie rzeczy chowają się w niewielkim pudełku wraz z krótką instrukcją pierwszego użycia kart.W podręczniku zanotowano informacje o Arkanach Wielkich. Do miniatur dopisano ich znaczenie, ale nie jest ono jednoznaczne, można je interpretować nieco inaczej, to tylko propozycje rozumienia. Są też pokazane negatywne strony kart. Do tego dodano komentarze twórców podręcznika, umieszczone na końcu książki.Pojawiają się też informacje o Arkanach Małych i rozkładzie kart. Są one jednak bardzo skąpe, więcej miejsca poświęcono na opisanie Arkanów Wielkich. Książeczka nie jest zbyt wielka, jest też dość cienka, stąd może brak nadmiarowych informacji. Strony są za to ozdobione – nagłówki i miniatury kart wzbogacają podręcznik.Jeśli chodzi o same karty, to ich ilustratorem jest Katarzyna Kozłowska. Na jednej stronie mamy ciemny motyw z kluczami i pentagramami. Z drugiej umieszczono ilustracje i podpisy. Na kartach znajdziemy ludzkie postacie z konkretnymi atrybutami. Ilustracje są kolorowe, żywe, piękne, nieco baśniowe i magiczne. Nie brakuje im szczegółów, ale nie są też nimi przeładowane.Elegancji dodaje kartom złote zdobienie na brzegach. Jest niezwykłe, pasuje do Tarota idealnie. Podoba mi się, ponieważ nadaje talii charakteru i odróżnia ją od innych. Same karty są całkiem spore. Wykonano je z dość sztywnego tworzywa, dzięki czemu nie będą się giąć przy tasowaniu.Ogólnie uważam, że ta talia jest wyjątkowo piękna. Podobają mi się ilustracje i jej wykonanie. Trochę brakuje mi szczegółowych informacji na temat samego Tarota, jednak podręcznik zakłada, że wcale nie musimy mieć gotowych rozwiązań, by stawiać karty. Talia jest profesjonalna, a książka uzupełnia naszą wiedzę.Polecam osobom, które szukają swojej talii Tarota i chcą spróbować swoich sił we wróżeniu. To wyjątkowo ładnie wykonany zestaw, który przypadnie Wam do gustu. 2016-03-01 13:08:37

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×