Podkładka edukacyjna. 20-lecie międzywojenne, lit. współcze

Książka

Podkładka edukacyjna. 20-lecie międzywojenne, lit. współcze

  • Wydawnictwo: Visual System
  • EAN: 5903111525514
  • Format: 40x30
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 6,00 PLN
Nasza cena 3,22 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 6,00 PLN
Nasza cena 3,22 PLN
Oszczędzasz 46%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Laminowana i elastyczna podkładka na biurko, praktyczna pomoc w nauce, o wymiarach 40x30 cm, 20-lecie międzywojenne, literatura współczesna, epoki i prądy w literaturze, rodzaje i gatunki literackie

Szczegóły

Nazwa: Podkładka edukacyjna. 20-lecie międzywojenne, lit. współcze

Autor: inny

Wydawnictwo: Visual System

Kod paskowy: 5903111525514

Format: 40x30

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×