Tajemnica bransoletki Część 2

Książka

Tajemnica bransoletki Część 2

 • Wydawnictwo: Rozpisani.pl
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788393839810
 • Ilość stron: 312
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 54,00 PLN
Nasza cena 47,30 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 54,00 PLN
Nasza cena 47,30 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy dobro i zło dzieli cienka nić ...miłość miesza się z nienawiścią ...wartości tracą na znaczeniu Historia lubi się powtarzać. Czy Patrycja w porę pozna sekret i ocali świat

Odkryj Tajemnicę bransoletki 2 powieść trzymającą w napięciu do samego końca

Tajemnica bransoletki 2 to kontynuacja pierwszej części Tajemnicy bransoletki. Nieoczekiwane spotkanie.
Powieść przedstawia dalsze perypetie Patrycji - głównej bohaterki - która jest w posiadaniu tytułowej magicznej bransoletki. Dowiaduje się, jakie właściwości skrywa dany jej amulet i jakie czekają ją wyzwania związane z jego posiadaniem.
Odkąd spotyka swoje poprzednie wcielenie Fabiana - jej życie ulega zmianie. To nie jest już ta sama, beztroska Patrycja. Strach przeradza się w coś realnego, a zarazem trudnego do pojęcia. Bohaterka dowiaduje się, że tylko razem z Fabianem mogą stawić czoła śmiertelnemu zagrożeniu


Szczegóły

Tytuł: Tajemnica bransoletki Część 2

Autor: Seila Margo

Wydawnictwo: Rozpisani.pl

ISBN: 9788393839810

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 312

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.38 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×