Zbiór zadań dla klasy 2

Książka

Zbiór zadań dla klasy 2

  • Wydawnictwo: Pryzmat
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788365313027
  • Ilość stron: 80
  • Format: 16.5x23.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 16,00 PLN
Nasza cena 10,52 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 16,00 PLN
Nasza cena 10,52 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zbiór zadań dla klasy 2 - Praca zbiorowa

Zbiór zadań dla klasy 2 jest propozycją adresowaną do nauczycieli, rodziców i uczniów, to zbiór dodatkowych ćwiczeń przydatnych w nauczaniu matematyki, w doskonaleniu matematycznych umiejętności oraz wyrównywaniu braków w tym zakresie. Obejmuje zagadnienia związane z następującymi działami: rozszerzenie zakresu liczbowego do 50, działania na liczbach naturalnych, figury geometryczne, jednostki miar mierzenie czasu, długości, masy, obliczenia zegarowe i pieniężne. Zadania umieszczone w Zbiorze opracowane są zgodnie z zasadą stopniowania trudności, bowiem ważne jest, aby dziecko zachęcone sukcesem podczas rozwiązywania pierwszych zadań, chętniej podejmowało próby rozwiązania kolejnych, nieco trudniejszych.

W Zbiorze umieszczono zatem zadania łatwe i o podwyższonym poziomie trudności, zadania wymagające twórczego myślenia i logicznego rozumowania, zadania tekstowe o charakterze realistycznym, które wskazują na użyteczność matematyki w życiu codziennym. Praca z zadaniami samodzielna bądź pod kierunkiem osoby dorosłej może przyczyni

się do kształtowania umiejętności radzenia sobie z trudnościami, do rozwoju zainteresowań oraz zdolności matematycznych uczniów.

Zachęcamy do korzystania z naszego opracowania, a dzieciom życzymy giętkich umysłów, wytrwałości oraz sukcesów podczas bliskich spotkań z matematyką.


Szczegóły: Zbiór zadań dla klasy 2 - Praca zbiorowa

Tytuł: Zbiór zadań dla klasy 2
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Pryzmat
ISBN: 9788365313027
Kategoria: Podręczniki
Przedmiot: Nauczanie początkowe
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 80
Format: 16.5x23.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.138 kg


Recenzje: Zbiór zadań dla klasy 2 - Praca zbiorowa

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×