O rety! Przyroda

Książka

O rety! Przyroda

 • Wydawnictwo: Multico
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788377633410
 • Ilość stron: 96
 • Format: 27.5x37.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 33,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,00 PLN
Nasza cena 33,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka składa się z 42 tętniących życiem plansz rysunkowych. Niezwykle wciągające, zabawne i pomysłowe rysunki Tomasza Samojlika objaśniają, jak toczy się życie naszej rodzimej przyrody. Jak niewiarygodnie zmienia się las, łąka, jezioro, góry i miasto wraz od wiosny do zimy.Szczegóły

Tytuł: O rety! Przyroda

Autor: Samojlik Tomasz

Wydawnictwo: Multico

ISBN: 9788377633410

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 96

Format: 27.5x37.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 1.235 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Oglądając tę książkę, aż chce się zakrzyknąć: o rety! Jest to niesamowicie kolorowa, obrazkowa podróż przez lasy, góry, jeziora, rzeki, pola, gdzie życie tętni przez wszystkie cztery pory roku.
Wielkoformatowe plansze pełne są ciekawostek ba temat flory i fauny, a smaku dodają zabawne wypowiedzi różnych zwierzaków.
2017-12-18 14:41:47


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×