Co się działo na uczelni

Książka

Co się działo na uczelni

 • Wydawnictwo: Novae Res
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380830530
 • Ilość stron: 168
 • Format: 12.0x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 15,19 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 15,19 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bezwzględna walka o władzę, układy, spiski, romanse i intrygi nie, to nie opis kolejnej epickiej sagi, a uczelnianej rzeczywistości, tej ukrytej w kuluarach, prywatnych mieszkaniach i gabinetach.

Rozpoczyna się gra o stanowisko dziekana. Kandydatów jest kilku, a ich wierne dwory prześcigają się w pomysłach na zapewnienie swoim faworytom zwycięstwa, bo od tego zależy także kariera ich członków. A to nie wszystkie osoby dramatu. Na scenie znajdują się też wciągnięci w rozgrywki doktoranci i studenci, a także pracownicy naukowi o pozornie szlachetniejszych ambicjach. Wszyscy pokazani w krzywym zwierciadle i celnie sportretowani. Jak zakończy się wyścig po władzę Jaką rolę odegra w nim damska torebka Kim naprawdę jest szatniarka Wikcia Jak zakończy się profesorska przygoda w sanatorium Czy młody doktorant wpadnie w sidła sprytnej studentki

Odpowiedzi na te pytania mogą okazać się bardziej zawikłane, niż sądzicie.


Szczegóły

Tytuł: Co się działo na uczelni

Autor: Łaniec Janina Danuta

Wydawnictwo: Novae Res

ISBN: 9788380830530

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 168

Format: 12.0x19.5cm

Oprawa: Miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Łaniec Janina Danuta (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×