Czterolistna koniczyna

Książka

Czterolistna koniczyna

 • Wydawnictwo: Aspra
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788375456486
 • Ilość stron: 56
 • Format: 18.0x18.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 21,60 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 21,60 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

"Słów kilka do Pana Rafała Lasoty! Wiersze Pana przeniosły mnie w świat młodzieńczej wyobraźni, a jednocześnie mam uczucie, że dzieci i młodzi czytelnicy zdobywają wnikliwą wizję otaczającego nas życia! Życzę Panu nieustającej wyobraźni poetyckiej!"
Barbara Krafftówna


Szczegóły

Tytuł: Czterolistna koniczyna

Autor: Lasota Rafał

Wydawnictwo: Aspra

ISBN: 9788375456486

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 56

Format: 18.0x18.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.252 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×