Książka
  • Wydawnictwo: Marginesy
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788365282316
  • Ilość stron: 800
  • Format: 15.5x23.5cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 36,53 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 36,53 PLN
Oszczędzasz 39%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Shantaram - Roberts Gregory David

Powieść przygodowo-podróżnicza, zarazem romantyczna i zabawna, opowiadająca prawdziwą historię autora, który po brawurowej ucieczce z australijskiego więzienia znalazł schronienie w Bombaju, gdzie pracował jako lekarz, a potem związał się z miejscową mafią. Stanowi pochwałę cywilizacji Wschodu, która potrafi przynieść ukojenie, jakiego nie ma na Zachodzie.


Szczegóły: Shantaram - Roberts Gregory David

Tytuł: Shantaram
Autor: Roberts Gregory David
Wydawnictwo: Marginesy
ISBN: 9788365282316
Tytuł oryginału: Shantaram
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Mazan Maciejka
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 800
Format: 15.5x23.5cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.94 kg


Recenzje: Shantaram - Roberts Gregory David

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Jeśli przekonuje was sam opis tej książki (który zwyczajnie spisałam z tyłu okładki ), to musicie wiedzieć, że to wcale nie jest takie w rzeczywistej treści książki. Na początku Shantaram porwie was magicznymi opisami, które wydadzą się trochę przydługie, a główny bohater trochę przynudzał swoimi przemyśleniami. Jednak wiadomo…prawie osiemset stron o życiu głównego bohatera. Podobno zawiera wątki autobiograficzne. Niestety…po pierwszej połowie książki, miałam wrażenie, że wdepnęłam w filozoficznego krowiego placka. Im dalej w las tym gorzej.

Opisy stawały się męczące, chociaż nie należę do osób, które bałyby się długich opisów i książek. Miałam wielkie nadzieje. Shantaram jawił mi się jako genialna powieść przygodowa z wątkami autobiograficznymi. Skończyło się na tym, że rzeczywistość strzeliła mnie w pysk i pokazała środkowy palec. Opisy tej całej romantycznej miłości przyprawiały mnie o mdłości i zawroty głowy, a im więcej było tej filozofii Wschodu, tym częściej biłam się po twarzy, przeklinając autora i jego styl pisania.
Przyczajony Hasacz
2016-05-10 12:51:43


Podobne do: Shantaram - Roberts Gregory David