PINOKIO TRZY SWINKI 324269

Książka

PINOKIO TRZY SWINKI 324269

  • Wydawnictwo: INNE
  • EAN: 5903137324269
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,51 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,51 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Trzy Świnki:
Beztroskie 3 świnki wybierają się w świat. Może z nimi pójść od 2 do 6 graczy. Rozpocznie wędrówkę jako pierwszy ten, kto wyrzuci kostką 6 oczek.

Pinokio
Przygody drewnianego pajaca doczekały się gry planszowej. Warto wyruszyć z Pinokiem na spotkanie przygód. W drogę! Przygody czekają!

Gry dla osób od 4 lat.


Szczegóły

Nazwa: PINOKIO TRZY SWINKI 324269

Wydawnictwo: INNE

Kod paskowy: 5903137324269

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×