Kombajn z napędem

Kombajn z napędem

  • EAN: 590249609634
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 31,25 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,25 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kombajn do zbierania kukurydzy z napędem wstecznym z ruchomymi elementami. Posiada składany heder z regulowaną wysokością koszenia,
regulowaną lufę do wysypywania skoszonej kukurydzy oraz otwierany zbiornik. Kombajn jest wiernym odwzorowaniem rzeczywistej maszyny używanej w profesjonalnym rolnictwie, dzięki czemu dziecko
otrzymuje możliwość zapoznania się z terminologią używaną w gospodarstwie rolnym.
Całość spakowana jest w kartonowe pudełko z przezroczystym okienkiem.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.


Szczegóły

Nazwa: Kombajn z napędem

Kod paskowy: 590249609634

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×