Barbie Tęczowa syrenka (DHC40)

Zabawka

Barbie Tęczowa syrenka (DHC40)

  • Producent: Mattel
  • EAN: 887961207651
  • Format: op. 32,5 x 23 x 6 cm
  • Oprawa: blister
Wysyłka:
2-3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 95,92 PLN
Nasza cena 78,38 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 95,92 PLN
Nasza cena 78,38 PLN
Oszczędzasz 18%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zanurkuj z Barbie Tęczową Syrenką. Zanurz lalkę w wodzie, by zobaczyć jak pieknie jej tęczowy ogon rozświetla się tęczowymi światelkami. Wystarczy nacisnąć przycisk na naszyjniku Barbie i zanurzyć ją w wannie. Pokaz kolorowych światełek zacznie się w momencie zetkniecia lalki z wodą. Migotliwe światła działaja także bez wody  - by je włączyć, wystarczy nacisnąć przycisk na naszyjniku. Na strój magicznej syrenki składa się tęczowy ogon , top, perłowy pasek, różowe pasemka i diadem księżniczki. Z tą wspaniałą syrenką każda dziewczynka będzie chciała przeżyć piękną, podwodną przygodę. Zestaw zawiera lalkę Barbie wraz z funkcją świecącego ogona. Lalka nie stoi, ani nie pływa samodzielnie.

Wiek: 3+


Szczegóły

Nazwa: Barbie Tęczowa syrenka (DHC40)

Producent: Mattel

Seria: Barbie: Dreamtopia

Kod paskowy: 887961207651

Format: op. 32,5 x 23 x 6 cm

Oprawa: blister

Waga: 0.03 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×