Barbie lalka Magiczne warkocze (DKB62)

Zabawka

Barbie lalka Magiczne warkocze (DKB62)

  • Producent: Mattel
  • EAN: 0887961234510
  • Format: 26.0x32.0cm
  • Oprawa: Pudełko plastikowe
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 103,59 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 103,59 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Te wspaniałe lalki Barbie z długimi, wielobarwnymi lokami są gotowe na fryzjerskie fantazje! Do każdej lalki dołączona jest szczotka oraz tiara. Dodatkowe klipsy pasują do urządzenia do stylizacji z zestawu Barbie Magiczne Warkocze Księżniczki. Wystarczy przytwierdzić klipsy do urządzenia i po naciśnięciu przycisku każda mała stylistka wyczaruje wspaniałą fryzurę. Fryzjerskie możliwości Barbie wydają się nieskończone. Każda z lalek jest ubrana w godny księżniczki gorset ze zdobieniem przy szyi, połyskującą spódnicę z nadrukiem i przesłodkie buty. Lalki nie stoją samodzielnie. Dla dzieci w wieku od 3 lat

Szczegóły

Nazwa: Barbie lalka Magiczne warkocze (DKB62)

Producent: Mattel

Kod paskowy: 0887961234510

Języki: polski, angielski

Format: 26.0x32.0cm

Oprawa: Pudełko plastikowe

Waga: 0.426 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×