Wierszopełki Zbiór wierszyków dla milusińskich na wiosnę i lato

Książka

Wierszopełki
Zbiór wierszyków dla milusińskich na wiosnę i lato

 • Wydawnictwo: Impuls
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788378509929
 • Ilość stron: 28
 • Format: 21.0x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,00 PLN
Nasza cena 6,67 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,00 PLN
Nasza cena 6,67 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Oficyna Wydawnicza Impuls stawia na najmłodszych! Po tyleż niespodziewanym, co i niekwestionowanym sukcesie Wierszopełek część I przyszedł czas na Wierszopełki część II Doroty Chiomy, opatrzonej bajecznymi ilustracjami Beaty Mostowskiej. Wierszopełki, czyli Zbiór wierszyków dla milusińskich tym razem na wiosnę i lato (część I na jesień i zimę) zachwycają od początku do końca: od zabawnego i pełnego uroku tytułu (dla kogo jeszcze wierszopełki to przynajmniej koszałki-opałki), aż po LATO wierszowaną bajeczkę wieńczącą całość. Dwanaście wierszyków dwanaście bajeczek układa się w spójną całość, opowiadającą o codziennym życiu przedszkolaka: o wiosennych porządkach, o życiowych wyborach, o mamie i tacie, o książkach, o jesiennych harcach i Gwiazdkowej radości. Wielkim atutem książeczki jest jej język: prosty, przejrzysty, Dniu Dziecka czy tajemniczo brzmiącym tytule Prowokacja. Ze swej strony możemy jedynie pogratulować Autorce znakomitego kolejnego wydania.

Szczegóły

Tytuł: Wierszopełki

Podtytuł: Zbiór wierszyków dla milusińskich na wiosnę i lato

Autor: Chioma Dorota

Wydawnictwo: Impuls

ISBN: 9788378509929

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 28

Format: 21.0x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.125 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Chioma Dorota (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×