Dieta w hipercholesterolemii praktyczne wskazówki

Książka

Dieta w hipercholesterolemii
praktyczne wskazówki

 • Wydawnictwo: Medyk
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788364045349
 • Ilość stron: 96
 • Format: 20.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 29,11 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 29,11 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Masz podwyższony poziom cholesterolu i nie wiesz jak go unormować Problemy z nadwagą Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać i nie wiesz od czego zacząć Ta książka jest dla Ciebie. Dieta w hipercholesterolemii autorstwa mgr Aleksandry Cichockiej jest idealną pozycją książkową dla osób z wysokim cholesterolem, problemami metabolicznymi, nadciśnieniem oraz osób chcących schudnąć. W opracowaniu znajdziemy nie tylko istotne wskazówki dotyczące prawidłowego sposobu żywienia, ale także gotowe jadłospisy do codziennego stosowania wraz z przepisami ich przygotowania.

Szczegóły

Tytuł: Dieta w hipercholesterolemii

Podtytuł: praktyczne wskazówki

Autor: Cichocka Aleksandra

Wydawnictwo: Medyk

ISBN: 9788364045349

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 96

Format: 20.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.308 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×