Gear up Wybierz najlepszy model biznesowy i nakreśl własną ścieżkę do sukcesu

, ,

Książka

Gear up
Wybierz najlepszy model biznesowy i nakreśl własną ścieżkę do sukcesu

, ,

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788301184735
 • Ilość stron: 192
 • Format: 24.2x20.4
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 60,57 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 79,00 PLN
Nasza cena 60,57 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Masz pomysł na biznes lub chcesz udoskonalić już realizowane przedsięwzięcie
Gear Up pozwoli Ci stwierdzić, w którym spośród Twoich projektów drzemie największy potencjał. Możesz również wykorzystać tę książkę do oceny, czy obecną inicjatywę biznesową należy dalej rozwijać, czy też całkowicie z niej zrezygnować na rzecz czegoś, co przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.
Ćwiczenia zawarte w książce pomogą Ci uporządkować chaotyczne myśli. Dzięki nim przeanalizujesz najważniejsze aspekty rozkręcania firmy i sprawdzisz, czy poszczególne elementy do siebie pasują. W miarę realizacji programu przekonasz się, że z chaosu wyłania się zarys pewnej struktury, pewna ścieżka prowadząca do sukcesu.
Podwaliny Gear Up powstały na Uniwersytecie Harvarda, następnie projekt dopracowany został na Uniwersytecie Stanforda. Poradnik przeznaczony jest dla menedżerów, przedsiębiorców oraz dla tych, którzy dopiero myślą o własnym biznesie. Wypróbowany przez wielu biznesmenów na całym świecie, z pewnością pomoże również Tobie zrealizować Twoje najlepsze pomysły.
Zacznij działać już teraz!


Szczegóły

Tytuł: Gear up

Podtytuł: Wybierz najlepszy model biznesowy i nakreśl własną ścieżkę do sukcesu

Autor: Ramfelt Lena, Kjellberg Jonas, Kosnik Tom

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

ISBN: 9788301184735

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 192

Format: 24.2x20.4

Oprawa: Miękka

Waga: 0.455 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Ramfelt Lena, Kjellberg Jonas, Kosnik Tom (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl