Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

Książka
  • Wydawnictwo: Wilga
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka: Niedostępna
Sugerowana cena detaliczna 34,99 PLN
Nasza cena: 22,51 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Paypo
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów

Opis: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką. Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i odpowiedzialność za inną istotę.


Szczegóły: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Tytuł: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody
Autor: Bentley Sue
Wydawnictwo: Wilga
ISBN: 9788328031845
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Format: 17.0x21.6
Oprawa: Twarda
Waga: 0.72 kg


Recenzje: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Inne pozycje tego autora: Bentley Sue (1)

Książka

Magiczny królik. Czarodziejskie przygody

  • Wydawnictwo: Wilga
  • Oprawa: Twarda

Kolejne czarodziejskie przygody dla miłośników Magicznego Kotka i Magicznego Pieska. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę Malutki królik o imieniu Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką. Doskonałe książki do pierwszego samodzielnego czytania. Historie, które uczą czym jest przyjaźń, pomoc w trudnych chwilach, zaangażowanie i odpowiedzialność za inną istotę.

Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×

Zapowiedź 2016-04-27

Cena 34,99 PLN
Nasza cena 22,51 PLN
Oszczędzasz 35%
Wysyłka: Niedostępna
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Paypo

Szczegóły: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Tytuł: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody
Autor: Bentley Sue
Wydawnictwo: Wilga
ISBN: 9788328031845
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96
Format: 17.0x21.6
Oprawa: Twarda
Waga: 0.72 kg


Recenzje: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×



Podobne do: Magiczny królik. Czarodziejskie przygody - Bentley Sue

Inne pozycje tego autora: Bentley Sue (1)


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×