Henryk Gołębiewski Zygzakiem przez życie

Książka

Henryk Gołębiewski Zygzakiem przez życie

 • Wydawnictwo: Muza
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788328701045
 • Ilość stron: 288
 • Format: 14.5x21.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2017-11-23)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 21,79 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 21,79 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W szczerych do bólu słowach Henryk Gołębiewski opowiada o swoim wyjątkowo barwnym, ale czasem także czarno-białym życiu. W latach siedemdziesiątych był gwiazdą seriali dziecięcych ("Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech", "Stawiam na Tolka Banana"), potem zniknął nagle z ekranu, aby powrócić po dwudziestu latach kultową rolą Ediego w filmie pod tym samym tytułem.

Biografia skrzy się anegdotami z planów filmowych, ukazuje przygody i przemyślenia człowieka, który mimo wielkiej popularności zachował wyjątkową skromność i wciąż pozostaje sobą. Jest czasem brutalny, czasem nieco sentymentalny, ale zawsze wyjątkowy i zawsze niebanalny.


Szczegóły

Tytuł: Henryk Gołębiewski Zygzakiem przez życie

Autor: Solarewicz Tomasz

Wydawnictwo: Muza

ISBN: 9788328701045

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 288

Format: 14.5x21.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.465 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Biografia napisana w formie wywiadu. Chyba najbardziej rozpoznawalna dziecięca gwiazda lat siedemdziesiątych. Mały psotnik, który jakby przypadkiem robi karierę w filmach. Książkę świetnie się czyta. Bohater jest zwyczajnym dzieciakiem a później do bólu ludzkim dorosłym. Cała pierwsza część, w której Henryk Gołębiewski opowiada dużo o swoim dzieciństwie i pierwszych filmach, to jak gotowy scenariusz na kolejne części "Wakacji z duchami ". Łezka się w oku kręci: trzepaki, podchody, gra w kapsle, ekonomia od podszewki...bo w życiu, nawet tak młodym trzeba sobie radzić. Idealna pozycja dla rzeszy dorosłych wychowanych na "Podróży za jeden uśmiech" czy "Stawiam na Tolka Banana" , książka na tyle wciągająca, że nawet Ci z natury nieczęsto sięgający po lekturę, chętnie dotrwają do końca. 2016-03-14 14:10:35

Inne pozycje tego autora: Solarewicz Tomasz (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl