Zadania do rozwiązania Klasa 3

Książka

Zadania do rozwiązania Klasa 3

 • Wydawnictwo: MAC Edukacja
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788378735939
 • Ilość stron: 80
 • Format: 20.5x27.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 15,00 PLN
Nasza cena 9,37 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,00 PLN
Nasza cena 9,37 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zadania do rozwiązania to zestaw różnorodnych zadań z zakresu edukacji matematycznej: zadania tekstowe, ćwiczenia w liczeniu i zadania rozwijające logiczne myślenie. Ich tematyka dotyczy sytuacji bliskich dziecku. Dodatkowym atutem są strony Sprawdź, co już umiesz - zawierające zadania ze wszystkich trzech lat nauki dziecka.

Szczegóły

Tytuł: Zadania do rozwiązania Klasa 3

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: MAC Edukacja

Seria: OWOCNA EDUKACJA

ISBN: 9788378735939

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Nauczanie początkowe

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 80

Format: 20.5x27.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.2 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×