12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce

Książka

12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce

 • Wydawnictwo: Esprit
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788365349330
 • Ilość stron: 272
 • Format: 12.9x20.1
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 19,64 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 19,64 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy figura może płakać Jak to możliwe, że ciała nie ulegają zepsuciu Co sądzić o tańcu słońca w Fatimie Jaką tajemnicę skrywa słynny Całun Turyński I czym naprawdę są stygmaty
Historyk i dziennikarz Patrick Sbalchiero przeprowadza pasjonujące śledztwo, rozwiązując dwanaście największych tajemnic historii Kościoła. Bezlitośnie konfrontuje je z nauką, rozstrzygając ostatecznie zawzięty pojedynek wiary z chłodnym, analitycznym umysłem badacza. Jeśli sądziłeś, że współczesny świat udzielił już odpowiedzi na wszystkie pytania, ta książka z pewnością będzie dla ciebie zaskoczeniem. Autor dowodzi bowiem, że historia to także tajemnicze zdarzenia, wobec których naukowa metoda jest bezsilna.
Patrick Sbalchiero dziennikarz, doktor historii, wykładowca prestiżowej uczelni L'École cathédrale de Paris. Autor kilkunastu książek, w tym biografii św. Ojca Pio.


Szczegóły

Tytuł: 12 tajemnic chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie nauce

Autor: Sbalchiero Patrick

Wydawnictwo: Esprit

ISBN: 9788365349330

Tłumacz: Kocot Anna

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 272

Format: 12.9x20.1

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.27 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×