Długopis BIC Orange Fine Czerwony

Książka

Długopis BIC Orange Fine Czerwony

  • Wydawnictwo: BIC
  • EAN: 070330101609
Wysyłka:
Czas realizacji 2-3 dni*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 1,65 PLN
Nasza cena 1,32 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 1,65 PLN
Nasza cena 1,32 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Długopis BIC z serii Orange Fine. Dzięki końcówce 0,7 mm zapewni cienką linię pisania. Nadaje się świetnie do pisania po każdym rodzaju papieru. Wystarcza na 2,5 do 3,5 km pisma.

Szczegóły

Nazwa: Długopis BIC Orange Fine Czerwony

Wydawnictwo: BIC

Kod paskowy: 070330101609

Waga: 0.004 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×