AB III.5 (Digipack)

Książka

AB III.5 (Digipack)

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 67,40 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 67,40 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Równowaga w muzycznej przyrodzie też musi być. Kiedy Creed znika z horyzontu, pojawia się na nim Alter Bridge, czyli kapela Marka Tremonti, Briana Marshalla i Scotta Philipsa z tej formacji, wspomaganych przez znakomitego wokalistę Mylesa Kennedy`ego. Przygotowany przez muzyków trzeci studyjny krążek różni się znacząco od dwóch poprzednich. Na `AB III` Alter Bridge po raz pierwszy spróbowali koncept albumu i w kilkunastu piosenkach opowiedzieli o problemie wiary. Z kolei muzycznie Amerykanie poszli w stronę mocniejszego grania, z chwilami bardzo agresywnymi gitarami, do tego zanurzonego w dość mrocznej, posępnej chwilami, atmosferze. Idealnymi przykładami takich kompozycji są choćby `Slip To The Void` czy `Isolation`. Alter Bridge nie zapomnieli również o tym, co robią świetnie, czyli pisaniu zapadających w pamięć melodii. Jak mówi Mike - nie ma sensu być heavy dla samego bycia heavy. Stąd tak nasycone silnymi emocjami kawałki, jak `Wonderful Life`. Alter Bridge nagrywali w kilku studiach, a produkcję powierzyli Michaelowi `Elvisowi` Baskette (Iggy Pop, Incubus). Z jego pomocą udało się stworzyć mocny album balansujący na granicy mocnego rocka i melodyjnego metalu, zasnutego ciemnawą aurą, spod której wielokrotnie przebijają urzekające pięknem melodie.

Szczegóły

Nazwa: AB III.5 (Digipack)

Wydawnictwo: Warner Music Group

Kod paskowy: 016861773755

Waga: 0.109 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×