Bajki Ezopa Komiks

Książka

Bajki Ezopa Komiks

  • Wydawnictwo: Kameleon
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788386383863
  • Ilość stron: 64
  • Format: 17,6x25,0 cm
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,62 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 27,62 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Bajki Ezopa Komiks - Zaręba Wiesława

Bajki Ezopa to zbiór komiksowych adaptacji ośmiu najpopularniejszych bajek Ezopa, greckiego bajkopisarza żyjącego w VI wieku p.n.e., których bohaterami są zwierzęta. W bajkach świat zwierząt nie jest nam obcy, ponieważ przypomina świat ludzki. Jest w nim niesprawiedliwość, próżność, pycha, ale też przyjaźń, solidarność i mądrość.

Każda bajka kończy się morałem, który uczy właściwego postępowania, stawia pytania i pobudza do myślenia. I choć są to poważne tematy, nie czujemy się nimi przytłoczeni. Humor i śmiech spotykamy na każdym kroku. Bawią nas śmieszne dialogi i komiczne sytuacje, w których znaleźli się bohaterowie, nierzadko na własne życzenie.

Wspaniałe, kolorowe rysunki ujęte w formie komiksowych kadrów zabierają dzieci w świat wyobraźni, rozwijając ją i wzbogacając, zaś duża i przyjazna czcionka zachęca do samodzielnego czytania tekstów i częstego sięgania po książkę. Publikacja została wydanych w twardej oprawie, wydrukowana na papierze kredowym wysokiej jakości i zszyta jedwabnymi nićmi, idealnie nadaje się prezent.


Szczegóły: Bajki Ezopa Komiks - Zaręba Wiesława

Tytuł: Bajki Ezopa Komiks
Autor: Zaręba Wiesława
Wydawnictwo: Kameleon
ISBN: 9788386383863
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 64
Format: 17,6x25,0 cm
Oprawa: Twarda
Waga: 0.345 kg


Recenzje: Bajki Ezopa Komiks - Zaręba Wiesława

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×