Bajki Ezopa Komiks

Książka

Bajki Ezopa Komiks

 • Wydawnictwo: Kameleon
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788386383863
 • Ilość stron: 64
 • Format: 17,6x25,0 cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,71 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 26,71 PLN
Oszczędzasz 33%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bajki Ezopa to zbiór komiksowych adaptacji ośmiu najpopularniejszych bajek Ezopa, greckiego bajkopisarza żyjącego w VI wieku p.n.e., których bohaterami są zwierzęta. W bajkach świat zwierząt nie jest nam obcy, ponieważ przypomina świat ludzki. Jest w nim niesprawiedliwość, próżność, pycha, ale też przyjaźń, solidarność i mądrość.

Każda bajka kończy się morałem, który uczy właściwego postępowania, stawia pytania i pobudza do myślenia. I choć są to poważne tematy, nie czujemy się nimi przytłoczeni. Humor i śmiech spotykamy na każdym kroku. Bawią nas śmieszne dialogi i komiczne sytuacje, w których znaleźli się bohaterowie, nierzadko na własne życzenie.

Wspaniałe, kolorowe rysunki ujęte w formie komiksowych kadrów zabierają dzieci w świat wyobraźni, rozwijając ją i wzbogacając, zaś duża i przyjazna czcionka zachęca do samodzielnego czytania tekstów i częstego sięgania po książkę. Publikacja została wydanych w twardej oprawie, wydrukowana na papierze kredowym wysokiej jakości i zszyta jedwabnymi nićmi, idealnie nadaje się prezent.


Szczegóły

Tytuł: Bajki Ezopa Komiks

Autor: Zaręba Wiesława

Wydawnictwo: Kameleon

ISBN: 9788386383863

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 64

Format: 17,6x25,0 cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.345 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×