Ogarnij swój dzień

Książka

Ogarnij swój dzień

 • Wydawnictwo: Oficynka
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788364307782
 • Ilość stron: 160
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 25,44 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,01 PLN
Nasza cena 25,44 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak wygląda twój dzień, tydzień, rok Jak układasz sobie sprawy codzienne i niecodzienne Czy realizujesz cele i spełniasz swoje marzenia Czy potrafisz wykorzystać okoliczności, pomocnych ludzi, technologię czy inne elementy świata, aby pomagały Ci w realizacji tego, co jest ci potrzebne Czy w tym wszystkim masz czas dla siebie, aby pomyśleć, wypić w spokoju kawę, poczytać trzy strony w książce, pójść do kina albo na rower

Jak zrobić, aby "zmieścić" w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz, i to, co ważne dla Ciebie Może w środku jest odpowiedź Sprawdź! Czasem przesunięcie jednego elementu, przestawienie otaczających przedmiotów, inspiracja, iskra, mały ruch zmieniają nasze życie. Z tego, co napisałam, weź to, co dla Ciebie najlepsze!


Szczegóły

Tytuł: Ogarnij swój dzień

Autor: Sęp Karina

Wydawnictwo: Oficynka

ISBN: 9788364307782

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 160

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.31 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×