Zdrowe serce

Książka

Zdrowe serce

 • Wydawnictwo: Galaktyka
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788375795103
 • Ilość stron: 288
 • Format: 24.0x15.8
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 22,98 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy zdajesz sobie sprawę, że nawet 75% zawałów i udarów mózgu można było uniknąć, wprowadzając w życie kilka prostych zmian
Doktor Joel Kahn światowej sławy specjalista kardiologii metabolicznej zdradza wskazówki, które mogą uratować życie tobie lub twoim bliskim.
Zdrowe serce to wyjątkowa książka, dzięki której dowiesz się, jak zapobiegać chorobom układu krążenia i efektywnie je leczyć. Autor przedstawia w niej aż 75 sposobów na rozpoznanie niepokojących objawów i uniknięcie zawału. Szczegółowo opisuje czynniki, które pomagają utrzymać serce w dobrej kondycji. Porady dotyczące diety, odpowiednich ćwiczeń fizycznych oraz metod uwalniania się od stresu, zamieszczone w tej książce, mogą okazać się bardziej skuteczne niż leki czy inwazyjna terapia.
Zdrowe serce to jedyna pozycja oferująca tak holistyczne podejście do kwestii dbania o ten najważniejszy mięsień naszego ciała. Dowiesz się z niej m.in.:
jak we wczesnej fazie wykrywać nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krążenia;
w jaki sposób obniżyć ciśnienie tętnicze;
co jeść i jak ćwiczyć, by usprawnić swoje serce;
jak wyeliminować zachowania i czynniki, które postarzają układ krążenia.


Szczegóły

Tytuł: Zdrowe serce

Autor: Kahn Joel K.

Wydawnictwo: Galaktyka

ISBN: 9788375795103

Tytuł oryginału: The Whole Heart Solution: Halt Heart Disease Now with the Best Alternative and Traditional Medicine

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Kaczmarek Anna

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 288

Format: 24.0x15.8

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.438 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nasze serce to mięsień wielkości pięści, będzie pracował i rozprowadzał krew dopóty, dopóki dostarczysz mu paliwa i będziesz dbał o swoje komórki, tkanki i narządy. Dopóki mamy zdrowe serce i nic nas nie boli nie myślimy o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach czy suplementacji diety, ale gdy pojawiają się pierwsze objawy lub co gorsze „przechodzony zawał”, wtedy przeszukujemy Internet lub biegniemy do lekarza.Dr. Joel K. Kahn w swej książce podsuwa nam naturalne metody, takie jak: odpowiednia dieta, ćwiczenia fizyczne i uwalnianie stresu, które są efektywniejsze niż nowoczesne leki i terapie inwazyjne.Rocznie choroby serca zabijają więcej ludzi niż ginie w katastrofach lotniczych i wypadkach samochodowych.Autor zadaje pytanie: czy jedząc myślisz o chorobach serca zanim nie dojdzie do nieszczęścia? Olbrzymia liczba ludzi umiera przedwcześnie, podczas gdy mniej więcej ¾ tych śmierci można było zapobiec.Autor książkę podzielił na dwie części: w pierwszej zawarł wiedzę medyczną, budowę komórek i interpretację podstawowych badań kardiologicznych oraz udzielił porad jak interpretować wyniki, zaś w drugiej części opisał jak się odżywiać, jak przygotowywać zdrowe posiłki, techniki relaksacyjne (np. joga) oraz suplementacja czyli jakie zażywać witaminy, probiotyki i inne suplementy.Drogi czytelniku potraktuj proszę tę książkę jako początek edukacji na temat zdrowego serca. Sięgnij po nią i czytaj obojętnie w jakim jesteś wieku, chory czy zdrowy, bowiem książka ta zmieni twoje życie, tak jak zmieniła moje i mojego męża.Zacznij wprowadzać zmiany, a poprzez to będziesz czuł się lepiej.Pamiętaj, że stan serca współgra z całym organizmem.Wszystko co wzmacnia serce, wzmacnia też całe twoje ciało, każdą jego komórkę.Odzyskasz wtedy więcej energii i lepszy nastrój.Na koniec życzę Ci powodzenia i jak pisze autor „Niech Twoje serce bije długo i zdrowo”Moja ocena 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl 2016-08-29 11:24:38

Inne pozycje tego autora: Kahn Joel K. (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×