Dialog z Tradycjaą Tomy 3-4

Książka

Dialog z Tradycjaą Tomy 3-4

 • Wydawnictwo: Collegium Columbinum
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788376241562
 • Ilość stron: 890
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 126,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 126,00 PLN
Nasza cena PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Prezentowana seria wydawnicza Dialog z Tradycją tom III i IV stanowi kontynuację projektu badawczego podjętego z inicjatywy Katedry Lingwistyki Kulturowej i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, który swą pierwszą publikacyjną odsłonę znalazł w dwuczęściowym opracowaniu wydanym w ramach czasopisma Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia Linguistica VI (2011): Dialog z tradycją część 1 oraz Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia Linguistica VII (2012): Dialog z tradycją część 2.

Szczegóły

Tytuł: Dialog z Tradycjaą Tomy 3-4

Wydawnictwo: Collegium Columbinum

Seria: Dialog z Tradycją

ISBN: 9788376241562

Liczba tomów: 2

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 890

Oprawa: Miękka

Redakcja: Staczko Iwona, Dźwigoł Renata

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×