Oddychaj ze mną Tom 6

Książka

Oddychaj ze mną Tom 6

 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788324157488
 • Ilość stron: 294
 • Format: 13.0x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,80 PLN
Nasza cena 11,80 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,80 PLN
Nasza cena 11,80 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tom 6 serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną Czasem odrzucasz miłość, bo boisz się, że cię pochłonie. Ale jeśli jest prawdziwa, nie uciekniesz przed nią
Mark Williams zakochał się bez pamięci w Meredith jeszcze w liceum. Złamała mu serce, a on przez ostatnie dziesięć lat starał się o niej zapomnieć. Teraz jest człowiekiem sukcesu, ma rodzinę, przyjaciół i jest pewien, że mu się to udało. I wtedy znowu spotyka Meredith. Meredith Summers dla tańca poświęciła wszystko, nawet miłość. Przez ostatnie dziesięć lat realizowała swoje marzenie i starała się nie myśleć o Marku. Teraz wróciła do Seattle, prowadzi modną szkołę tańca i chce porzucić swoją cygańską przeszłość. Ale pojawia się Mark.
Czas staje w miejscu. Czułość i namiętność są tak nieodparte jak kiedyś, a szept Marka oddychaj ze mną spływa jak balsam na jej zranioną duszę. Ale czy Meredith da drugą szansę miłości, czy znów wszystko pójdzie nie tak

KRISTEN PROBY powieścią Uciekaj ze mną rozpoczęła serię Ze Mną w Seattle ze szczytu list bestsellerów New York Timesa i USA Today. Wszystkie kolejne tomy wchodzą na 1. miejsca Amazonu. Kristen Proby uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki silne i namiętne.


Szczegóły

Tytuł: Oddychaj ze mną Tom 6

Autor: Proby Kristen

Wydawnictwo: Amber

Seria: ZE MNĄ W SEATTLE

ISBN: 9788324157488

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 294

Format: 13.0x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.235 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czasem spotykasz właściwą osobę w niewłaściwym czasie... ale prawdziwa miłość zawsze znajdzie drogę powrotną.Meredith i Mark byli parą w czasach szkoły średniej. Pasowali do siebie jak dwie połówki jabłka. Doskonale się uzupełniali, rozumieli i byli stworzeni dla siebie. W ostatnim roku szkoły, w urodziny Meredith postanawiają przypieczętować tę miłość seksem. Planują również, po zakończeniu szkoły, wyjechać razem do Nowego Jorku. Jednak, kiedy nadchodzi czas wyjazdu, Meredith zrywa z Markiem. Ten nie może w to uwierzyć. Czuje się zdradzony i porzucony. Dziesięć lat później Meredith wraca do Seatle na pogrzeb mamy. Kiedy Mark składa jej kondolencje, w obojgu odżywiają dawne wspomnienia i zachowania. Jednak oboje starają się zachować dystans. 2016-03-20 17:48:26


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×