Lego Star Wars Kosmiczne przygody

Książka

Lego Star Wars Kosmiczne przygody

 • Wydawnictwo: Ameet
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788325321505
 • Ilość stron: 32
 • Format: 20.5x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 15,99 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,99 PLN
Nasza cena 11,76 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Witaj w niesamowitym świecie LEGO Star Wars! Dołącz do galaktycznych bohaterów i ich niesamowitych przygód, w których ratują galaktykę przed okropnymi złoczyńcami. Wykonaj zadania, przeczytaj zabawny komiks i zbuduj superfajną minifigurkę R2-D2!

Szczegóły

Tytuł: Lego Star Wars Kosmiczne przygody

Wydawnictwo: Ameet

Seria: LEGO STAR WARS

ISBN: 9788325321505

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 32

Format: 20.5x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.16 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×