Zbiór zadań z rachunku prawdopodobieństwa

,

Książka

Zbiór zadań z rachunku prawdopodobieństwa

,

 • Wydawnictwo: BEL Studio
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788377982358
 • Ilość stron: 170
 • Format: 17.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 31,50 PLN
Nasza cena 21,98 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 31,50 PLN
Nasza cena 21,98 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zbiór zadań zawiera tematy z kolokwiów i egzaminów z rachunku prawdopodobieństwa na studiach dziennych w Szkole Głównej Handlowej. Pochodzące z lat 1996-2006 zadania zgrupowane są w pięciu rozdziałach obejmujących kolejno: własności prawdopodobieństwa, jednowymiarowe zmienne losowe, wielowymiarowe zmienne losowe, funkcje charakterystyczne i twierdzenia graniczne. Na końcu każdego rozdziału zamieszczone są pełne rozwiązania większości zadań. Same odpowiedzi podane są tylko w przypadku zadań, których sposób rozwiązywania jest analogiczny z podanym wcześniej pełnym rozwiązaniem.

Szczegóły

Tytuł: Zbiór zadań z rachunku prawdopodobieństwa

Autor: Kłopotowski Jacek, Wrzosek Małgorzata

Wydawnictwo: BEL Studio

ISBN: 9788377982358

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 170

Format: 17.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.294 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Kłopotowski Jacek, Wrzosek Małgorzata (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl