Zwierzęta kolorowanki antystresowe dla dorosłych

Książka

Zwierzęta kolorowanki antystresowe dla dorosłych

 • Wydawnictwo: Liwona
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788375703917
 • Ilość stron: 48
 • Format: 25.0x22.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 6,91 PLN
Nasza cena 4,70 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 6,91 PLN
Nasza cena 4,70 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych to zbiór kreatywnych ilustracji stanowiących wyzwanie dla miłośników kolorowania. Przede wszystkim są jednak wciągającą i twórczą zabawą, dają możliwość odprężenia i poradzenia sobie ze stresem dnia codziennego, pozwalając na uwolnienie myśli i wyobraźni.
Praca w skupieniu nad formami geometrycznymi wyrwie Cię z natłoku myśli. W konsekwencji zaznasz głębokiego wewnętrznego spokoju. Do każdej ilustracji zwierzęcia dołączony jest ciekawy, inspirujący aforyzm.


Szczegóły

Tytuł: Zwierzęta kolorowanki antystresowe dla dorosłych

Wydawnictwo: Liwona

Seria: KOLOROWANKI ANTYSTRESOWE

ISBN: 9788375703917

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 48

Format: 25.0x22.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.185 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×