Straszny Dwór Wiek: 6+

Gra

Straszny Dwór
Wiek: 6+

  • Producent: Foxgames
  • EAN: 5907078169637
  • Format: 20.0x20.0cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 34,66 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 34,66 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Straszny Dwór - Lobet Annick

Na wzgórzu za twoim domem znajduje się posępny, opuszczony dwór spowity wieczną mgłą. Wraz ze swoją wierną podwórkową bandą lubicie się tam zakradać przez starą, przerdzewiałą bramę i grać w cykora.

Wczorajsza wyprawa była jednak inna, ponieważ dostrzegliście we mgle dziwne, świetliste sylwetki. Dorośli nigdy wam nie uwierzą, postanowiliście więc, że uratujecie miasto i za pomocą sprytu oraz wiedzy czerpanej z komiksów przepędzicie duchy tam, skąd przybyły.

Straszny Dwór to familijna gra kooperacyjna w której gracze wcielają się w role dzieci starających się odczarować tytułowy nawiedzony Straszny Dwór, zamykając 4 bramy wiodące do świata duchów oraz przeganiając nieproszonych gości pojawiających się w grze.Zawartość pudełka:

- dwustronna plansza

- 4 pionki graczy

- 4 żetony kluczy

- 8 żetonów duchów

- 1 kostka

- instrukcjaLiczba graczy: 2 - 4

Wiek: 6+

Czas rozgrywki: 15 minut


Szczegóły: Straszny Dwór - Lobet Annick

Nazwa: Straszny Dwór Wiek: 6+
Autor: Lobet Annick
Producent: Foxgames
Kod paskowy: 5907078169637
Języki: polski
Format: 20.0x20.0cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.39 kg


Recenzje: Straszny Dwór - Lobet Annick

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Już samo wprowadzenie do gry robi wrażenie. Okazuje się bowiem, iż za naszym domem znajduje się stary dwór opatulony mgłą, do którego co odważniejsze dzieciaki zakradają się by testować swoją odwagę. Kto by pomyślał! Jednak minionej nocy zauważono w okolicy coś dziwnego, jęczącego, świecącego zielonkawą poświatą... „O nie! Kosmici zaatakowali Ziemię!” Na szczęście okazuje się, że to tylko duchy postanowiły zadomowić dwór i opętać mieszkańców pobliskiego miasteczka. Sprawa wydaje się być beznadziejna. Ale tylko z pozoru. Czwórka młodych-gniewnych nie pozwoli bowiem duchom na przejęcie miasta (choć znając życie szkołę by pewnie odpuścili). Wyposażeni w kije, proce oraz latarki ruszają do boju. Liczy się spryt, wiedza i... trochę szczęścia. Ciekawie się zapowiada, prawda? „Straszny Dwór” jest grą kooperacyjną. Oznacza to tyle, że aby wygrać trzeba współpracować z innymi graczami. Doskonałe to rozwiązanie, o którym wspominam każdorazowo przy tego typu produkcjach. Uczmy dzieci działania w grupie, a nie wygrywania za wszelką cenę! Celem gry jest powstrzymanie duchów przed zajęciem dworu. A stanie się tak jeśli wyrzucimy wszystkie duchy z planszy bądź zamkniemy obszar ich działania za pomocą czterech kluczy.Więcej na blogu Zwykłej Matki 2016-06-06 13:30:05


Podobne do: Straszny Dwór - Lobet Annick