Plecak (tornister) hot wheels 2016

Art. szkolne

Plecak (tornister) hot wheels 2016

 • Wydawnictwo: St. Majewski
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 5903235111211
 • Format: 29 x 22 x 9 cm
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 61,20 PLN
Nasza cena 43,69 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 61,20 PLN
Nasza cena 43,69 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Plecaczek firmy St-Majewski przeznaczony dla młodszych dzieci. Idealny na szkolną wycieczkę, zajęcia pozalekcyjne oraz do przedszkola. Szczególnie polecany dla przedszkolaków oraz z klas 0-2 i jako plecaczek wycieczkowy dla starszych dzieci. Plecak wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada jedną komorę główną oraz przednią kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny. Boczne elastyczne kieszonki stanowią doskonałe miejsce na bidon czy butelkę z napojem. Na plecaku znajdują się liczne elementy odblaskowe, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze zarówno w nocy jak i podczas złej pogody. Plecak posiada regulację długości szelek. Plecak jest nieprzemakalny.


Wymiary: 29 x 22 x 9 cm


Waga: 240 g


Licencja: Hot Wheels


Szczegóły

Tytuł: Plecak (tornister) hot wheels 2016

Wydawnictwo: St. Majewski

ISBN: 5903235111211

Rok wydania: 2016

Format: 29 x 22 x 9 cm

Waga: 240 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl