Apetyt na cuda Przepis na uczonego

Książka

Apetyt na cuda
Przepis na uczonego

 • Wydawnictwo: CiS
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788361710202
 • Ilość stron: 272
 • Format: 15.5x23.6cm
 • Oprawa: Twarda z obwolutą
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 30,54 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 30,54 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W roku 2006 po światowym sukcesie Boga urojonego Richard Dawkins stał się ikoną ruchów ateistycznych i sceptycznych. Ten sukces przyćmił nawet jego ważne dokonania naukowe i kluczową rolę, jaką w popularyzacji neodarwinizmu i szerzej, naukowej wizji świata odegrały jego poprzednie książki od "Samolubnego genu" poprzez "Fenotyp rozszerzony" i kilkanaście innych, aż po "Najwspanialsze widowisko świata" i "Magię rzeczywistości". W każdym razie dziś nikt, nawet przeciwnicy Dawkinsa (a ma ich wielu) nie kwestionuje jego wyjątkowej pozycji naukowca, intelektualisty i obrońcy rozumu.
Apetyt na cuda to pierwszy tom wspomnień, które profesor Dawkins postanowił przygotować z okazji swoich siedemdziesiątych urodzin (tom drugi - "Światełko w mroku" - ukaże się w polskim przekładzie jesienią 2016).


Szczegóły

Tytuł: Apetyt na cuda

Podtytuł: Przepis na uczonego

Autor: Dawkins Richard

Wydawnictwo: CiS

ISBN: 9788361710202

Liczba tomów: 1

Numer tomu: 1

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Szwajcer, Piotr

Języki: angielski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 272

Format: 15.5x23.6cm

Oprawa: Twarda z obwolutą

Waga: 0.575 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×