Lego Nexo Knights Wieczni bohaterowie

Książka

Lego Nexo Knights Wieczni bohaterowie

 • Wydawnictwo: Ameet
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788325322229
 • Ilość stron: 64
 • Format: 15.3x21.7
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,99 PLN
Nasza cena 17,82 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,99 PLN
Nasza cena 17,82 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książki są fajne, no chyba że mówimy o Księdze potworów, która przywołała straszne potwory plądrujące królestwo Knighton. Teraz tylko bohaterowie NEXO KNIGHTS mogą je powstrzymać Witaj w Knighton! Przed Tobą fascynująca przygoda w futurystycznym świecie u boku dziarskich rycerzy, którzy w walce wykorzystują nie tylko męstwo, ale też potężny arsenał cyfrowej magii. Poznaj straszliwie złośliwą Księgę potworów i przekonaj się, czy drużyna NEXO KNIGHTS złożona z Claya, Axla, Lancea i Aarona i dzielnej Macy zdoła pokonać najeźdźców, a przede wszystkim czy uda im się wyjechać na zasłużone wakacje!

Szczegóły

Tytuł: Lego Nexo Knights Wieczni bohaterowie

Wydawnictwo: Ameet

Seria: LEGO NEXO KNIGHTS

ISBN: 9788325322229

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 64

Format: 15.3x21.7

Oprawa: Twarda

Waga: 0.265 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×