Dark Elements Tom 2 Arktyczny dotyk

Książka

Dark Elements Tom 2 Arktyczny dotyk

 • Wydawnictwo: Filia
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788380751132
 • Ilość stron: 558
 • Format: 13.0x19.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,73 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 25,73 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Drugi tom bestsellerowej serii Dark Elements Każdy dotyk ma swoją cenę. Layla Shaw próbuje pozbierać kawałki swojego roztrzaskanego życia. Nie jest to łatwe w przypadku siedemnastolatki święcie przekonanej, że gorzej już być nie może. Co gorsza, z uwagi na tajemniczą moc, jaką włada dziewczyna, jej niewiarygodnie przystojny przyjaciel, Zayne, na zawsze pozostanie dla niej nieosiągalny. Klan strażników, który od zawsze chronił Laylę, nagle zaczyna skrywać przed nią niebezpieczne sekrety. Do tego dziewczyna nie potrafi przestać myśleć o Rocie grzesznym, seksownym, demonicznym księciu, który rozumie ją lepiej niż ktokolwiek. Nagle moc Layli zaczyna się przekształcać, przez co może ona poznać smak zakazanego do tej pory owocu. W najmniej oczekiwanym momencie wraca do niej Roth, przynosząc wieści, które na zawsze mogą odmienić los dziewczyny. W końcu dostaje to, czego pragnęła, jednak na ziemi rozpętuje się piekło, liczba ofiar zaczyna wzrastać, a cena za szczęście może okazać się zbyt wysoka Czasami trafiamy na dno tylko po to, by się od niego odbić.

Szczegóły

Tytuł: Dark Elements Tom 2 Arktyczny dotyk

Autor: Armentrout Jennifer L.

Wydawnictwo: Filia

Seria: Dark elements

ISBN: 9788380751132

Tytuł oryginału: Stone Cold Touch

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Dyrek Katarzyna Agnieszka

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 558

Format: 13.0x19.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.528 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedyś moja ciekawość wpędzi mnie do piekła albo innego tragicznego miejsca, gdzie zostanę zabita przez głupotę głównej bohaterki czy coś podobnego. Zarzekałam się, że nie przeczytam więcej niczego od Jennifer L. Armentrout – a to za sprawą Ognistego pocałunku. Po prostu nie mogłam zdzierżyć Layli i jej tego weltschmerzu, którego wszyscy mieli jej współczuć, bo ona biedna nie może tego co by chciała, a potrzeby ciała to jednak takie ważne są i tak dalej. Ugh! Niech mnie ktoś strzeli w pysk. Przydałoby się.W Arktycznym dotyku jednak nie było tak źle jak się obawiałam. Layla była irytująca, ale już nie tak bardzo jak w pierwszym tomie. Zdarzały się nawet momenty kiedy przestawało mnie boleć to jak jest durna i w jakie kłopoty się pakuje. A dlaczego przestawało mnie to wkurzać? Głównie dlatego, że trochę jej współczułam. Taki syf jaki zrobił się z jej życia w dość krótkim czasie naprawdę potrafi zmienić i zniszczyć człowieka. I już nawet nie patrzyłam tak krytycznie na to jak płytki był jej sposób myślenia i na ten nieszczęsny trójkąt miłosny, w który się wpakowała jeszcze w pierwszym tobie. Zayne – borze tucholski, to imię będzie mnie prześladowało jak zły omen – jak się okazało wcale nie był takim bucem za jakiego go miałam, co działa na plus dla książki. Roth zaczął trochę przeszkadzać w całej fabule i w tym, żeby zmięta życiowo Layla mogła się trochę ogarnąć.Autorka trochę się podciągnęła w pisaniu, ale nie powiem, żebym dalej kochała tą serię. Dlatego przyjdzie poczekać na trzeci tom i zobaczyć co ta Jennifer wymodzi. Finalnie mogę powiedzieć to samo co napisałam w przypadku Ognistego pocałunku. Jeśli podobała się wam seria Lux, to i Dark Elements przypadnie wam do gustu i może nawet będzie to coś więcej niż tylko kolejne romansidło dla ubogich umysłowo. 2016-06-13 10:33:41


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×