Dziennik Tośki Marzec. Tom 1

Książka

Dziennik Tośki Marzec. Tom 1

 • Wydawnictwo: Zielona Sowa
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788379837168
 • Ilość stron: 174
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 16,99 PLN
Nasza cena 9,58 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 16,99 PLN
Nasza cena 9,58 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nazywam się Tośka Marzec i…wpakowałam się w poważne tarapaty!

Moja nowa przyjaciółka Kasia jest taaaka perfekcyjna. Postanowiła zgłosić mnie do szkolnego talent show! Ona naprawdę myśli, że potrafię śpiewać (może jest w tym troszkę mojej winy – zmyśliłam historyjkę, że brałam udział w przesłuchaniach do muzycznego programu telewizyjnego). Co teraz?! Ja nie umiem śpiewać! Nic ani nic! Tak naprawdę, kiedy śpiewam sobie w domu, moi sąsiedzi z przerażenia rwą włosy z głowy!

Pomocy! Co teraz?


Szczegóły

Tytuł: Dziennik Tośki Marzec. Tom 1

Autor: Kelsey Annie

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Seria: TOŚKA MARZEC

ISBN: 9788379837168

Tłumacz: Dobrowolski Patryk

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 174

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.225 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Dla rodziców i dzieci, którzy jednak zwracają uwagę na to czy treść bardziej pasuje do płci żeńskiej, czy męskiej, spieszę z wyjaśnieniami, że "Dziennik Tośki Marzec" to typowo dziewczyńska lektura. Córka to ten typ mola książkowego, który raczej nie wraca do przeczytanych wcześniej publikacji. Jednak jeśli już tak zrobi, może to oznaczać tylko jedno: książka jest tego warta. Co nie znaczy, że pozostałe czytane tylko raz są do kitu, bynajmniej. Po prostu lubi szybko sięgać po kolejne tytuły. Czasem zdarza się, tak jak w tym przypadku, że chce sama przeczytać książkę uprzednio przeczytaną jej przeze mnie. "Dziennik" jest książką o dziewczynach i dla dziewczyn. To przezabawna historia o przyjaźni, kłamstwie, naprawianiu błędów. Jest tak napisana, że naprawdę ma się wrażenie iż czytamy dziennik małej dziewczynki. Tytułowa dziesięcioletnia Tośka tęskni za swoją najlepszą przyjaciółką, która wyprowadziła się do innego kraju. Martwi się, że już nie znajdzie takiej przyjaciółki i za wszelką cenę próbuje zdobyć nową. Ponadto jest zafascynowana pewną piosenkarką gdyż kiedyś chciałaby być taką samą gwiazdą. Splot różnych dziwnych wydarzeń powoduje, że nasza bohaterka zapętla się w kłamstwie, a to wiadomo nie prowadzi nigdy do niczego dobrego. Jak skończy się ta historia? Czy Tosia zdobędzie nowych przyjaciół o których zabiega?Więcej na blogu Zwykłej Matki 2016-08-26 09:04:50

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Zielona Sowa Dziennik Tośki Marzec Kłopoty i? chomik Tom 4
Dziennik Tośki Marzec Kłopoty i? chomik Tom 4
Dziennik Tośki Marzec Kłopoty i? chomik Tom 4
Oprawa: Miękka
9,58 PLN
Dodaj
OK
Zielona Sowa Dziennik Tośki Marzec Wyspa strachów
Dziennik Tośki Marzec Wyspa strachów
Dziennik Tośki Marzec Wyspa strachów
Oprawa: Miękka
9,58 PLN
Dodaj
OK
Zielona Sowa Dziennik Tośki Marzec Miłość i kurczakowe nuggetsy
Dziennik Tośki Marzec Miłość i kurczakowe nuggetsy
Dziennik Tośki Marzec Miłość i kurczakowe nuggetsy
Oprawa: Miękka
9,58 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×