Książka
  • Wydawnictwo: Poligraf
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788378564362
  • Ilość stron: 342
  • Format: 14.5x20.5
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 25,00 PLN
Nasza cena 17,24 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 25,00 PLN
Nasza cena 17,24 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Lacrima - Pomianowska Anna Maria

Autorka zabiera nas w podróż do świata, w którym cena za istnienie jest bardzo wysoka. To życie wbrew temu, w co się kiedyś wierzyło i tęsknota za uczuciami, których już się nigdy nie dozna. Bohaterkę powieści pozbawiono wyboru jej życiowej drogi i skazano na wieczną samotność, tę najtrudniejszą, bo w tłumie. Mimo to, walczy ona ze wszystkich sił, by zachować choć cząstkę prawdziwej siebie. Czy odniesie zwycięstwo Książka głęboko porusza, czasem wręcz przeraża, ale nikogo nie pozostawia obojętnym.

Anna Maria Pomianowska - urodzona w 1996 roku w Warszawie. W wieku 12 lat napisała pierwszą powieść do szuflady. Gdy miała 14 lat, jej opowiadanie zajęło drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim, uhonorowane nagrodą Srebrnego Młynka. W tym czasie rozpoczęła pracę nad Lacrimą, którą ukończyła niedługo przed szesnastymi urodzinami. Opublikowała też dwa opowiadania w magazynie kulturalno-literackim Szuflada. Potem jedno z nich (Prosta historia miłosna) uzyskało pierwsze miejsce w konkursie literackim, w którym orzekało jury mające w składzie jurora literackiej nagrody Nike. W kolejnej edycji konkursu zostało wyróżnione drugie z opowiadań (Amor fati). Anna Maria Pomianowska jest też autorką kilku wierszy z antologii Poezja z Bednarskiej. Obecnie pracuje nad kolejną powieścią i studiuje w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.


Szczegóły: Lacrima - Pomianowska Anna Maria

Tytuł: Lacrima
Autor: Pomianowska Anna Maria
Wydawnictwo: Poligraf
ISBN: 9788378564362
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 342
Format: 14.5x20.5
Oprawa: Miękka
Waga: 0.42 kg


Recenzje: Lacrima - Pomianowska Anna Maria

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Inne pozycje tego autora: Pomianowska Anna Maria (1)