Furia mać!

Książka

Furia mać!

  • Wydawnictwo: Czwarta Strona
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788379764136
  • Ilość stron: 272
  • Format: 13.5x20.3
  • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 29,27 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 29,27 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Furia mać! - Kubryńska Sylwia

Nowa powieść autorki bestsellerowej Kobiety dość doskonałej! Wojny światowe w małżeństwie mogą się toczyć o wideoodtwarzacz upieczony w piekarniku i męskie skarpetki wyniesione do rangi ostatniego bastionu męskości.

Furia mać! to książka niezwykła. Pełna pasji, mocna, bezkompromisowa, trafiająca w sedno. Sylwia Kubryńska to już marka, której znakiem firmowym jest pasja i styl. Nazywa rzeczy po imieniu, nie lukrując i mając w nosie, że naraża się (a bardzo naraża!) wszystkim ważniakom dookoła. Kobieta narrator jej znak firmowy plus skrzący się humor i złośliwy zmysł obserwacyjny tworzą fabułę, od której nie sposób się oderwać. No i jeszcze jeden ogromny atut tej książki: oprócz tradycyjnych wątków damsko - męskich i świetnie ujętych politycznych pojawia się w niej postać matki, która zresztą, przeczytajcie same (i sami)!

Od Furii mać! po prostu nie można się oderwać.

Eliza Michalik


Sylwia Kubryńska to kobieta sejsmograf. Rejestruje aktywność kobiecej duszy. Zapisem są jej kolejne powieści, pisane z pasją, energią, talentem i wspaniałym poczuciem humoru. Czytając, łapiemy kontakt z tym, co w nas buzuje, co nas roznosi, co nam nie daje spać. Z tym, czego nam niby nie wolno czuć, bo przecież dziewczynki powinny być grzeczne. Nie bądźcie grzeczne, czytajcie Kubryńską.


Paulina Młynarska


Kubryńska w swojej prozie mówi głośno to, co same sobie mówimy pod nosem w atakach furii na źle urządzony świat. Jej książki to pocisk, petarda, która wali głośno i skutecznie. Plus talent literacki i poczucie humoru, które nie opuszcza jej w najczarniejszych momentach. Lubię to!


Anna Dziewit-Meller


Szczegóły: Furia mać! - Kubryńska Sylwia

Tytuł: Furia mać!
Autor: Kubryńska Sylwia
Wydawnictwo: Czwarta Strona
ISBN: 9788379764136
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 272
Format: 13.5x20.3
Oprawa: Twarda
Waga: 0.326 kg


Recenzje: Furia mać! - Kubryńska Sylwia

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Podobne do: Furia mać! - Kubryńska Sylwia