Ktoś mnie pokocha 12 wakacyjnych opowiadań

Książka

Ktoś mnie pokocha
12 wakacyjnych opowiadań

 • Wydawnictwo: Otwarte
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788375152838
 • Ilość stron: 480
 • Format: 14.4x21.2
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 29,68 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,90 PLN
Nasza cena 29,68 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

12 autorów powieści dla młodzieży, między innymi Veronica Roth i Cassandra Clare, sprawi, że poczujesz zapach lata i ciepło miłości.

Geek filmowy podkochuje się w koleżance z pracy. Do zrobienia pierwszego kroku popycha go zombie.
Mark i Margaret utknęli w czasie. W kółko przeżywają ten sam dzień, 4 sierpnia.
Chłopak w śpiączce i jego najlepsza przyjaciółka mają szansę powrócić do przeszłości i na nowo przeżyć najlepsze wspólne chwile. Co się stanie, jeśli jedno z nich postanowi zmienić bieg wydarzeń

Przejażdżki na motorze, skoki z klifu, seanse filmowe, szalone spiski animatorów w ośrodkach wczasowych, ogniska na campingu i zapach morza w tych opowiadaniach jest wszystko, czego oczekujesz od wakacji życia.

Odważ się zrobić pierwszy krok do spełnienia marzeń. Kto wie, może miłość czeka na Ciebie tuż za rogiem
Przecież wszyscy pragniemy tego samego: by ktoś nas pokochał.


Szczegóły

Tytuł: Ktoś mnie pokocha

Podtytuł: 12 wakacyjnych opowiadań

Autor: Perkins Stephanie

Wydawnictwo: Otwarte

ISBN: 9788375152838

Język oryginału: angielski

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 480

Format: 14.4x21.2

Oprawa: Twarda

Waga: 0.525 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W tym zbiorze opowiadań nie doświadczycie żadnych tęczowo- jednorożcowych zakończeń, które następują po pięciominutowej znajomości. Wiecie…ta namiętność i prawdziwa miłoś* ( celowe ). Tutaj nie dość, że dostajemy opowiadania bez wątków typowego bad boya i idiotki w opałach, to jeszcze miłość rozumiała jest w bardzo szeroki, niekoniecznie romantyczny sposób. Bo przecież kochać można na różne sposoby. Nie musi to być miłość, której każdy się spodziewa.Głównymi faworytami w moim przypadku jest Cassandra Clare ( w końcu dobre tłumaczenie, chwała za to Otwartemu) i Leigh Bardugo oraz sama Perkins. Owszem, przyznaję się bez bicia, spodziewałam się cukierkowych i oklepanych opowiadań rodem z najbardziej beznadziejnych książek Young Adult i pochodnych. Tyle tylko, że po Cassandrze Clare nie można i nie powinno się spodziewać niczego oklepanego – demoniczna baba, zawsze musi stworzyć coś co mdli i przeraża. Pff.Za to Leigh Bardugo…czy możemy to przemilczeć? Czy mogę się bezgłośnie nad tym porozpływać? Proszę? Wcześniej nie miałam styczności z jej twórczością, chociaż miałam bardzo dużą ochotę kupić i przeczytać jej książki w oryginale. Po jej opowiadaniu mam ochotę tylko na więcej i ubolewam mocno, że w Polsce jej książki nie są jeszcze dostępne.Kończąc na Perkins – jej książki nie są ciężkie, ani specjalnie wymagające od czegokolwiek od czytelnika. Poza uwagą. Tej trzeba poświęcić całkiem sporo. Książki Stephenie Perkins czytało się szybko, lekko i przyjemnie. Nie były one przesadnie ambitne, ale na tyle urocze i kochane, że chce się do nich wracać. Dokładnie to samo uczucie towarzyszyło mi przy czytaniu jej opowiadania, którego nie miałam dość.Jedynym bólem w tego typu książkach jest fakt, że to zbiory opowiadań. I jeśli przywiążecie się do bohaterów, których poznacie w jednym z takich opowiadań, to macie pecha, a nawet pozwala się cierpieć bóle, ponieważ żadnych kontynuacji czy dodatków nie będzie i nie ma. Jedno opowiadanie – koniec.Pozwala się odczuwać weltschmerz i kaca książkowego – na zdrowie.A jeśli boli was, że nie wspomniałam o żadnym tytule opowiadania czy nie rozpływałam się nad szatą graficzną, to po prostu nie będę tego robiła. Możecie się rozpływać sami – a tak poważnie to piszą dla was ten tekst po prostu umierałam z gorąca, więc nie muszę chyba pisać o takiej oczywistości, prawda? I gorąco polecam. 2016-06-24 12:00:12


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×