Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć
Książka
Wysyłka: Niedostępna
Sugerowana cena detaliczna 37,91 PLN
Nasza cena: 29,10 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Oferujemy szeroki asortyment - ponad 120 tys. produktów
Dysponujemy solidną wiedzą - działamy już 11 lat
Dbamy o wybór najcenniejszych tytułów
Opis: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna

Bywasz tak zamyślona, że wrzucasz pudełko po jogurcie do zlewu, a łyżeczkę do kosza?

Odpoczywasz z poczuciem winy, że w kolejce czeka mnóstwo zadań? Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonywać zadania, surfujesz po sieci?

Kiedy ostatnio byłaś na randce z samą sobą?W codziennym zabieganiu wydaje nam się, że wszystko jest tymczasowe, a kiedyś zaczniemy żyć naprawdę. Ale to właśnie zwykłe dni decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie.Wyobraź sobie, że masz czas na odpoczynek, na spacer, pogłaskanie kota, popołudniową wycieczkę. Że możesz sobie pozwolić na przerwę i wolny dzień. Nie odkładaj życia na potem. Planuj odpoczynek. Wyznaczaj priorytety. Próbuj nowych rzeczy. Znajdź czas na codzienne rytuały.

Życie we własnym tempie jest sztuką. Zacznij stawiać pierwsze kroki.

Slow life to nie moda. To konieczność!Joanna Glogaza – autorka bestsellerowej książki Slow fashion i najpopularniejszego w Polsce bloga o slow fashion i świadomym życiu we własnym tempie – styledigger.com. Kiedy założyła firmę, przytłoczył ją nadmiar obowiązków. Krok po kroku nauczyła się świadomie odcinać rozproszenia, skupiać na priorytetach i odpoczywać z poczuciem, że w pełni na to zasługuje. W wolnych chwilach spaceruje po lesie z psem, odkrywa nowe zakamarki miasta i zastanawia się, które marzenie zrealizować w następnej kolejności.


Szczegóły: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna

Tytuł: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć
Autor: Glogaza Joanna
Wydawnictwo: Flow Books
ISBN: 9788324036387
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 272
Format: 16.0x19.9
Oprawa: Miękka
Waga: 0.416 kg


Recenzje: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Slow fahion było hitem (właściwie chyba nadal jest), autorka bloga Style Digger postanowiła więc wyjść z tematyki modowej i napisać poradnik dotyczący pędu życia. Pierwsza książka blogerki wciąż czeka na półce aż po nią sięgnę, ale Slow life przeczytałam zaraz po otrzymaniu książki. Lubię bloga Asi i jej styl pisania, wiedziałam więc, że i jej książka będzie świetna. I nie przeliczyłam się nawet odrobinę.W Slow life Joanna Glogaza zwraca uwagę na aspekty, które pomijamy w codziennym wirze obowiązków - na nasze zainteresowania, pasje, czas relaksu bez wyrzutów sumienia, czas wolny dla rodziny, przyjaciół, naszego partnera. Opisując swoje doświadczenia pokazuje nam, że slow life jest na wyciągnięcie ręki, musimy tylko przestać odkładać wszystko na później i od razu zacząć zmiany w dążeniu do szczęśliwego, spełnionego życia. Blogerka podsuwa pomysły na odkrycie zainteresowań, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, zachęca do rozwijania pasji, do otwierania się na nowości. Do zwolnienia i odnalezienia własnej ścieżki.Byłam pewna, że to będzie świetna książka, ale mimo wszystko nie sądziłam jednak, że wiele wniesie do mojego życia, które już wystarczająco jest slow (a przynajmniej tak myślałam do tej pory). Przyznam, że slow life kojarzyło mi się ze spokojnym, wręcz nudnym, życiem domatora - najlepiej z kotem na kolanach i ciekawą książką w ręce. Joanna Glogaza zachęca jednak do rozwijania zainteresowań, do próbowania nowych rzeczy, poznawania nowych ludzi - do szukania pomysłu na siebie, na to, co da nam szczęście, nawet jeśli odkrycie tego zajmie sporo czasu. Pojawia się też oczywiście rozdział poświęcony organizacji czasu - podejrzewam, że większość z nas zna ból uzależnienia od mediów społecznościowych. Jak sobie z tym radzić, jak się od nich wyrwać? Autorka poradnika podsuwa nazwy kilku ciekawych aplikacji, które ułatwiają jej życie, pozwalają na uporządkowanie planów, pilnują, aby nie przesiedziała całego dnia na Facebook’u.Oprócz doświadczeń samej autorki, mamy też kilka inspirujących historii innych osób - Glogaza przeprowadziła wywiady z ludźmi, którzy mogą być dla nas przykładem, jak żyć wg filozofii slow. Są to jej znajomi, blogerzy czy też osoby, które sama podziwia. Bardzo mi się podoba ten dodatkowy element książki - każda kolejna inspiracja jest mile widziana. A żeby nie było nudnie (choć o nudzie nie może być mowy), blogerka przygotowała kilka ćwiczeń, które mają sprawić, że od razu zaczniemy wcielać w życie rady, którymi się z nami dzieli.Całość napisana jest dokładnie w takim stylu, w jakim Joanna prowadzi Style Digger, więc jeśli lubicie jej bloga, książka bardzo przypadnie Wam do gustu. Jest ciepła, świetnie napisana, porady naprawdę zachęcają do działania i przystopowania - sama zamierzam kilka wprowadzić w życie. Czytając Slow life widać na każdym kroku, jak wiele serca w napisanie tej książki włożyła Glogaza.Werdykt: TO READ!!! 2016-06-02 17:36:01

Książka

Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć

Bywasz tak zamyślona, że wrzucasz pudełko po jogurcie do zlewu, a łyżeczkę do kosza?
Odpoczywasz z poczuciem winy, że w kolejce czeka mnóstwo zadań? Znów łapiesz się na tym, że zamiast sprawnie wykonywać zadania, surfujesz po sieci?
Kiedy ostatnio byłaś na randce z samą sobą?

W codziennym zabieganiu wydaje nam się, że wszystko jest tymczasowe, a kiedyś zaczniemy żyć naprawdę. Ale to właśnie zwykłe dni decydują o tym, jak przeżywamy swoje życie.

Wyobraź sobie, że masz czas na odpoczynek, na spacer, pogłaskanie kota, popołudniową wycieczkę. Że możesz sobie pozwolić na przerwę i wolny dzień. Nie odkładaj życia na potem. Planuj odpoczynek. Wyznaczaj priorytety. Próbuj nowych rzeczy. Znajdź czas na codzienne rytuały.
Życie we własnym tempie jest sztuką. Zacznij stawiać pierwsze kroki.
Slow life to nie moda. To konieczność!

Joanna Glogaza – autorka bestsellerowej książki Slow fashion i najpopularniejszego w Polsce bloga o slow fashion i świadomym życiu we własnym tempie – styledigger.com. Kiedy założyła firmę, przytłoczył ją nadmiar obowiązków. Krok po kroku nauczyła się świadomie odcinać rozproszenia, skupiać na priorytetach i odpoczywać z poczuciem, że w pełni na to zasługuje. W wolnych chwilach spaceruje po lesie z psem, odkrywa nowe zakamarki miasta i zastanawia się, które marzenie zrealizować w następnej kolejności.

Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×

Zapowiedź 2016-05-30

Cena 37,91 PLN
Nasza cena 29,10 PLN
Oszczędzasz 23%
Wysyłka: Niedostępna
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Szczegóły: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna

Tytuł: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć
Autor: Glogaza Joanna
Wydawnictwo: Flow Books
ISBN: 9788324036387
Języki: polski
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 272
Format: 16.0x19.9
Oprawa: Miękka
Waga: 0.416 kg


Recenzje: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Slow fahion było hitem (właściwie chyba nadal jest), autorka bloga Style Digger postanowiła więc wyjść z tematyki modowej i napisać poradnik dotyczący pędu życia. Pierwsza książka blogerki wciąż czeka na półce aż po nią sięgnę, ale Slow life przeczytałam zaraz po otrzymaniu książki. Lubię bloga Asi i jej styl pisania, wiedziałam więc, że i jej książka będzie świetna. I nie przeliczyłam się nawet odrobinę.W Slow life Joanna Glogaza zwraca uwagę na aspekty, które pomijamy w codziennym wirze obowiązków - na nasze zainteresowania, pasje, czas relaksu bez wyrzutów sumienia, czas wolny dla rodziny, przyjaciół, naszego partnera. Opisując swoje doświadczenia pokazuje nam, że slow life jest na wyciągnięcie ręki, musimy tylko przestać odkładać wszystko na później i od razu zacząć zmiany w dążeniu do szczęśliwego, spełnionego życia. Blogerka podsuwa pomysły na odkrycie zainteresowań, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, zachęca do rozwijania pasji, do otwierania się na nowości. Do zwolnienia i odnalezienia własnej ścieżki.Byłam pewna, że to będzie świetna książka, ale mimo wszystko nie sądziłam jednak, że wiele wniesie do mojego życia, które już wystarczająco jest slow (a przynajmniej tak myślałam do tej pory). Przyznam, że slow life kojarzyło mi się ze spokojnym, wręcz nudnym, życiem domatora - najlepiej z kotem na kolanach i ciekawą książką w ręce. Joanna Glogaza zachęca jednak do rozwijania zainteresowań, do próbowania nowych rzeczy, poznawania nowych ludzi - do szukania pomysłu na siebie, na to, co da nam szczęście, nawet jeśli odkrycie tego zajmie sporo czasu. Pojawia się też oczywiście rozdział poświęcony organizacji czasu - podejrzewam, że większość z nas zna ból uzależnienia od mediów społecznościowych. Jak sobie z tym radzić, jak się od nich wyrwać? Autorka poradnika podsuwa nazwy kilku ciekawych aplikacji, które ułatwiają jej życie, pozwalają na uporządkowanie planów, pilnują, aby nie przesiedziała całego dnia na Facebook’u.Oprócz doświadczeń samej autorki, mamy też kilka inspirujących historii innych osób - Glogaza przeprowadziła wywiady z ludźmi, którzy mogą być dla nas przykładem, jak żyć wg filozofii slow. Są to jej znajomi, blogerzy czy też osoby, które sama podziwia. Bardzo mi się podoba ten dodatkowy element książki - każda kolejna inspiracja jest mile widziana. A żeby nie było nudnie (choć o nudzie nie może być mowy), blogerka przygotowała kilka ćwiczeń, które mają sprawić, że od razu zaczniemy wcielać w życie rady, którymi się z nami dzieli.Całość napisana jest dokładnie w takim stylu, w jakim Joanna prowadzi Style Digger, więc jeśli lubicie jej bloga, książka bardzo przypadnie Wam do gustu. Jest ciepła, świetnie napisana, porady naprawdę zachęcają do działania i przystopowania - sama zamierzam kilka wprowadzić w życie. Czytając Slow life widać na każdym kroku, jak wiele serca w napisanie tej książki włożyła Glogaza.Werdykt: TO READ!!! 2016-06-02 17:36:01Podobne do: Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć - Glogaza Joanna


Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Dodane do koszyka
×